7:1 (3:0, 3:1, 1:0)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 23.10.2014, 17:30 • ČEZ Arena Pardubice. • DHL Extraliga juniorů

Děkuji za pozornost a někdy příště zase napočtenou! (19:30:44)

Je konec. Když už to vypadalo, že se diváci žádné branky už nedočkají, tak přišla přesilová hra domácích, ve které Pardubice už jen kosmeticky navýšili už tak vysoké skóre.

60:00

59:03
    Na závěr tu máme ještě vyloučení domácích. Martin Franc dostává 2 minuty za nedovolené bránění.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:55
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Další využitá přesilovka domácích. LUKÁŠ SLADKOVSKÝ byl na konci nádherné kombinace na jeden dotek a diváci viděli další gól do zcela prázdné klece hostů. Asistence: Tomáš Pipek a Luboš Adam. 7:1

56:48
    Domácí si na závěr zahrají přesilovou hru! Ondřej Kachyňa zatáhl za záchrannou brzdu a odchází na trestnou lavici na 2 minuty za sekání.

54:33
    Šikovné ruce Denise Kusého, podsaditý talent se proháčkoval hostující obranou až ke střele, ale ta mu nesedla tak, jak by si on sám představoval.

53:55
    Jihočeský Matoušek si nabruslil mezi kruhy a střelou z první vystrašil Vejmelku, který chytá puk svou hrudí.

52:29
    Filip Havrda se probíjel do střelecké pozice, ale hostující obrana ho na poslední chvíli zastavila.

51:04
    Po skončení hostující přesilovky musel vytáhnout skvělý zákrok betonem domácí Karel Vejmelka, jenž poté mazácky uklidil puk do rohu.

50:55

50:22
    Nahození od modré si Vejmelka v poklidu pohlídal. Vhazování po jeho pravé ruce.

48:55
    Další přesilovka pro Motor! David Barkóci usedá na trestnou lavici, kde si odpyká 2 minuty za hákování.

48:38

46:38
    Přesilovka pro domácí. Jaroslav Vostřák dostává 2 minuty za hákování.

46:12
    Kysela prověřil pozornost Kváči a trefuje boční síť.

45:48

44:48
    Hostům se zatím nedaří usadit se v jejich útočném pásmu.

Ondřej Mládek

Branky a nahrávky: 7. Chvojka (Voženílek), 10. L.Vácha (Petira), 15. L.Vácha (Voženílek, Procházka), 24. Pipek (Voženílek, Chvojka), 29. Procházka (Kusý), 30. Kysela (Hlaváček, Nedbal), 58. Sladkovský (Pipek, Adam) – 33. K.Vácha (Křikava)

HC Dynamo Pardubice: Vejmelka (Husár) – L. Vácha "C", Petira, J. Procházka, Franc, Nedbal, Adam – M. Procházka, Chvojka, Havrda, Velinský, Barkóci, Sladkovský, Kusý, Hlaváček, Voženílek, Kysela, Pipek, Krajňák.

Hlavní trenér: Pavel Rohlík.

HC Motor České Budějovice: Mazuch (24. Kváča) – Škopek "C",Hanus, Janásek, Kachyňa, Malovec, Matoušek, Břečka, Křikava, Kutiš – Šuhaj, Svoboda, Točík, Vostřák, K. Vácha, Panáček, Bárta, Pašek, Suchánek.

Hlavní trenér: Jan Trummer.

Rozhodčí: Hribik – Kis, Lučan