FK Krasnodar – Wolfsburg 2:4 (kon.) | Rijeka – Feyenoord 3:1 (kon.) | Standard – Sevilla 0:0 (kon.)
Lille – Everton 0:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Sparta 0:3 (kon.) | Young Boys – Neapol 2:0 (kon.)
Aalborg – Dynamo Kyjev 3:0 (kon.) | FCSB – Rio Ave 2:1 (kon.) | Dinamo Minsk – Guingamp 0:0 (kon.)
PAOK – Fiorentina 0:1 (kon.) | Trabzonspor – Lokeren 2:0 (kon.) | Celtic – Astra Giurgiu 2:1 (kon.)
Salzburg – Dinamo Záhřeb 4:2 (kon.) | Estoril – Dynamo 1:2 (kon.) | Eindhoven – Panathinaikos 1:1 (kon.)
Inter – Saint-Étienne 0:0 (kon.) | Dněpropetrovsk – Karabach 0:1 (kon.) | Turín – Helsinki 2:0 (kon.)
Villarreal – Curych 4:1 (kon.) | Mönchengladbach – Apollon Limassol 5:0 (kon.) | Club Brugge – Kodaň 1:1 (kon.)
Tottenham – Asteras 5:1 (kon.) | Partizan Bělehrad – Besiktas 0:4 (kon.)
FK Partizan Bělehrad
0:4 (0:2)
Besiktas Istanbul
Čtvrtek 23.10.2014, 21:05 • Stadion FK Partizan, Bělehrad • Evropská liga

To je ode mne pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek čtvrtku a u dalších zápasů Evropské ligy napočtenou. (23:05:56)

Červené karty: 0 – 0

Je dobojováno! Po dvou gólech v první půli se hosté o stejnou porci postarali i ve druhém poločase. V 52. minutě se nejprve prosadil Oğuzhan Özyakup, který dostal na penaltu ideální pas. Za další dvě minuty Demba Ba vysunul rychlíka Gökhana Töreho, který si v tváři v tvář Lukačovi věděl rady. Od té doby se utkání již pouze dohrávalo. Domácí si prakticky nevytvořili za druhou půli žádnou vážnější šanci.

Zákroky brankáře Tolga Zengina – 6.

Zákroky brankáře Milana Lukače – 3.

90+4

90+3
    Ještě jeden z posledních pokusů Partizanu. Škuletić si zpracoval míč tak nešikovně, že si jej nechal uniknout za brankovou čáru.

90+2
    Utkání se opravdu již dohrává, i když se hosté snaží ještě o zvýšení náskoku.

90+1
    Hlavní sudí Mazzoleni nastavil 3 minuty. Tolik minut tedy dělí Besiktas z prvního vítězství v letošním ročníku Evropské ligy.

90
    Besiktas kombinuje přes Sivoka a Franca okolo středového kruhu.

90
    Ještě jedna minuta regulérní hrací doby.

89
    Domácím se vůbec nic nedaří. Rozehrávka ze středu hřiště na Grbiće na pravé straně nebyla vůbec přesná. Aut pro Istanbul.

88
    Şahana poslal u levé postranní čáry k zemi Ilić. Domácí hráč se rychle za svůj zákrok omlouvá.

87
    Partizan si při bránění nekomplikuje situaci a odehrává do zámezí. Nehledá složitou a riskantní rozehrávku.

86
    Grbić se pěkně vyhnul protihráči, předal na Škuletiće, který rychle předával na nabíhajícího Ninkoviće, který však celou situaci pozastavil a hráči Besiktase se stihli vrátit.

85
    A vzápětí znovu, v předchozím zákroku byl jeho obětí Franco, nyní je to Ramon Motta.

84
    Škuletić ztratil před vápnem míč, Markovićse snažil jeho zaváhání napravit, ale pouze fauloval.

83
    Koyunlu chtěl z přímého kopu překvapit na vzdálenější tyči Lukače, ale branku Bělehradu minul.