2:0 (1:0)
FC Dordrecht
Pátek 24.10.2014, 20:00 • Kyocera Stadion, Haag • Nizozemská Eredivisie

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a přeji příjemnou noc. (21:52:21)

Je za námi poměrně nudné utkání, ve kterém byli úspěšnější domácí hráči a vcelku zaslouženě vyhrávají 2:0. O jednu branku se již v prvním poločase postaral Kramer a druhý zásah přidal šestnáct minut před koncem Gehrt.

90+3

90+3
    Nepodaří! Hlavní rozhodčí ukončuje utkání a domácí vítězí 2:0.

90+3
    Hansenův dlouhý výkop končí na hostujících kopačkách. Podaří se Dordrechtu aspoň zkorigovat utkání?

90+2
    Ten domácí rozehráli na krátko a Kristensen pak poslal míč za brankovou čáru.

90+2
    V druhé minutě nastavení vybojoval asi poslední roh van Duijnen.

90+1
    Nakonec se bude hrát tři minuty přesčas.

90+1
    Doufejme, že hlavní rozhodčí nenastaví zbytečně moc minut a ukončí toto trápení v nejbližších chvílích.

89
    Nákopy na útočníky Dordrechtu končí vždy buď faulem nebo jsou příliš dlouhé.

89
    Domácí trenér připravil taktické střídání. Střelce druhé branky Gehrta nahrazuje Smith.

88
    Další nepovedený centr sbírá Hansen.

88
    Zápas se pomalu blíží ke svému konci a hosté zkouší vstřelit aspoň jednu branku. Zatím však nejsou úspěšní a jejich akce likvidují domácí hráči.

86
    Míč byl však tečován na roh, po kterém si ze vzduchu stáhl míč domácí brankář.

86
    Asi jediná gólovka hostů v druhém poločase. K zakončení se po pár odrazech dostal Koolwijk, ale bránu netrefil.

85
    Gehrt namířil míč na bránu zhruba ve výšce třiceti centimetrů, což znamená jednoduchou práci pro hostující obranu.

84
    Teď ale budou mít domácí asi zatím nejlepší pozici pro rozehrávku, a to z hranice velkého vápna.