HC Litvínov – Olomouc 2:1 (1:0 po s.n.) | Kladno – Sparta 2:5 (kon.) | HC Plzeň – Slavia 4:0 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 4:0 (kon.) | Chomutov – Zlín 3:2 (kon.) | Třinec – Liberec 5:2 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 3:1 (kon.)
HC Oceláři Třinec
5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Bílí Tygři Liberec
Pátek 24.10.2014, 18:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů

Poslední třetina už na favoritu nic nezměnila, oba týmy ještě přidali po jedné brance, tři body tak zůstávají doma. (20:06:12)

60:00

59:48
    Christov měl teď dobrou příležitost ještě zvyšovat, černá pryž mu ale v nesprávnou chvíli ujela.

58:37
    Domácím se nedaří získat si kotouč, ten si na svých holí drží Liberec, který krouží kolem třinecké branky.

58:02
    Jedlička vyloučen na 5+10 minut za napadení, trest odpyká Babec.

56:27
    Paločko si svou prudkou střelou zlomil hůl, kotouč i přesto míjí.

55:11
    Ondřej Kovařčík se dostal do samostatného úniku, mezi tři tyče se jeho střela však nevešla.

54:27
    Michal Roman vyloučen za podražení.

53:39
    Pisarik posílá přihrávku Pěnčíkovi před branou, ten ale trefuje pouze gólmana.

52:35
    Střela hostujícího celku skončila v sevření Dudáčka.

51:59
    Havlas, na dvě minuty za hákování.

51:30
    Christov si jel na bránu, ve svém útoku byl ale zastaven. Bude se vylučovat.

49:30
    Hra se odehrává ve středním pásmu.

47:56
    Tentokrát se vylučuje ve velkém Beránek za hostující celek na dvě minuty za hrubost, taktéž třinecký Jaroš.

47:52
    Oceláři atakují libereckou branku, žádná ze střel zatím nic nezměnila na skóre.

46:44
    Vyloučen Ordoš na dvě minuty za hrubost.

46:10
    Solenský si najel zprava na bránu, v cestě mu stál ale připravený beton.

45:04
    Michal Kovařčík posílá pas na Bednáře, kterému se ale nepodařilo dostat kotouč do branky.

43:37
    Třinec právě vstřelil branku!
    Již druhou brankou se prosazuje Vít Christov, který z prostoru před brankovištěm posílá puk pod horní tyč. Asistence: Bednář, Stránský

Kamila Schmiedová

Branky a nahrávky: 3. Pěnčík (M. Kovařčík, Christov), 19. Franek (Kovařčík O., Jaroš), 28. Christov (Kovařčík M., Bednář), 36. Heider (Franek), 44. Christov (Bednář, Stránský) – 34. Ordoš, 41. Ordoš (Jedlička)

HC Oceláři Třinec: Dudáček (Fendrich) – Pisarik, Heider, Bednárik, Stránský, Roman, Doudera, Zahradníček – Pěnčík, Franek, Kovařčík O., Severa, Petrák, Bednář, Fejko, Christov, Jaroš, Kovařčík M.
    Bílí Tygři Liberec: Stezka (Skřebský) – Mrázek, Šír M., Artl, Beránek, Divila, Tržický – Babec, Šír R., Huňa, Král, Jedlička, Solenský, Ordoš, Havlas, Paločko, Heřmánek