Kladno – Letňany 4:3 (3:1 po s.n.) | Vítkovice – Havířov 4:3 (po pr.) | Zlín – Vsetín 2:4 (kon.)
Jihlava – Pardubice 3:4 (kon.) | Poruba 2011 – Třinec 2:9 (kon.) | Mladá Boleslav – Písek 0:1 (0:1 po s.n.)
Liberec – Hr. Králové 6:3 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 3:2 (kon.) | Slavia – PZ Kladno 8:1 (kon.)
K. Vary – Chomutov 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (3:1)
Rytíři Kladno
4:3 (0:0, 1:1, 2:2 - 0:0)
HC Letci Letňany
Pátek 24.10.2014, 12:30 • ČEZ Stadion Kladno - 2. plocha • Extraliga staršího dorostu

Konec zápasu. (15:38:04)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Rytíři Kladno.
    Autorem vítězné branky je PETR PATYK.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení vítěze neurčilo. V pěti nastavených minutách sice měli puk více na svých hokejkách Letci, ale ani na jedné straně jsme neviděli žádnou vážnější šanci. O vítězi tedy rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Patykova teč si cestu do branky nenašla.

64:05
    Kladno rozehrává útok.

63:25
    Letci drží Rytíře v pásmu, ale bez jediné střely.

62:34
    Veber střelou od modré přestřelil.

61:47
    Hrabíkova přízemní střela brankou neskončila.

61:11
    Urbanův pokus vypadl Stahlovi z lapačky, ale naštěstí ho stihl včas přikrýt.

60:40
    Čermák trefil pouze rameno Nahodila.

60:11
    Po zásahu kladenské střídačky se bude vhazovat ve středním pásmu.

60:01

Třetí třetina byla velice zajímavá, nedříve se Rytíři dostali do vedení o dvě branky a jasně kontrolovali zápas. V obraně ale začali hrát velice pasivně a toho také Letci využili. Stav je po 60 minutách vyrovnaný a čeká nás prodloužení.

60:00

59:20
    Obrovská šance Patyka, který tváří v tvář Nahodilovi trefil tyč.

58:59
    Kladno se snaží převrátit misku vah na svou stranu, ale proti je obrana hostí.

Roman Pošta

Branky a nahrávky: 25. Hrabík (Malý), 42. Patyk (Keszi), 46. Keszi (Patyk, Havelka), rozh. náj. Patyk – 23. Chalupa (Katriňák), 52. Chalupa (Burda), 58. Procházka (Řepík)

Rytíři Kladno: Stahl (Roll) – Havelka, Malý, Veber, Zelingr, Chládek, Kiml, Smrž – Řepka, Patyk, Okegawa, Kalaj, Keszi, Čermák, Janeček, Hrabík, Borkovec, Bláha, Čečetka
    HC Letci Letňany: Nahodil (Hamalčík) – Hůla, Pařík, Brabec, Kolenatý, Chvála, Babčuk, Šimon, Katriňák – Satran, Burda, Procházka, Chalupa, Urban, Průžek, Řepík, Horák, Mařík, Kučera