HK FCC Město Lovosice
28:28 (17:13)
TJ Cement Hranice
Pátek 24.10.2014, 20:05 • SH Chemik • Chance Extraliga mužů

To je ode mě s konstatováním remízy z tohoto zápasu pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne, například u některého z textových online přenosů na portálu Onlajny.com. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího (nejen házenkářského) Onlajnu, na počtenou! (22:29:07)

Ohlas Vladimíra Šumy, trenéra domácích: "Z naší strany zlepšená hra v prvním poločase, vytvořili jsme si náskok 4 branek, ale vlažně jsme vstoupili do poločasu druhého, kdy soupeř dokázal během deseti minut zkorigovat na téměř nerozhodný výsledek a začalo se zase tahat. Potom jsme si vybrali slabší chvilku, kdy jsme začali tahat za slabší konce a nedali jsme vyložené šance, navíc do naší hry přišla nervozita. Ani vzadu jsme nedokázali ubránit soupeřova pivota, který měl 7 nebo 8 zakončení, takže v druhé polovině nejsme spokojeni s obranou a přechodem do rychlého protiútoku, kterým jsme si právě v prvním poločase vytvořili čtyřbrankový náskok. Dobrý výkon nepodal ani nás brankář Adamík na rozdíl od Josefa Kučerky na druhé straně v těch důležitých situacích, tam měl Adamík jedním nebo dvěma zákroky pomoci."

Ohlas Libora Hrabala, trenéra hostů: "Já bych začal konec dobrý, všechno dobré. Myslím si, že jsme si tou bojovností, kterou jsme dneska ukázali, remízu zasloužili. Sice tam bylo hodně nedisciplinovanosti a hlavně hodně trestů, ale nakonec to dopadlo, jak to dopadlo a jsme rádi za bod. První poločas jsme se hledali po příjezdu, který byl maličko pozdější, ale myslím si, že v druhém poločase jsme si něco řekli co chceme hrát a já si myslím, že se nám to vyplatilo. Hlavně si myslím, že obrana byla tvrdší, ale fungovala, nějaké balóny chytil Kučerka, což nám v druhém poločase strašně pomohlo. Zasloužený bod z Lovosic."

Utkání osmého kola začalo s téměř dvouhodinovým zpožděním způsobeným dopravními problémy na D1. Do šaten se šlo v poločase za stavu 17:13 pro domácí. Jenže ve druhém poločase Lovci polevili a to se jim stalo osudným. Nejen, že během 19 minut ztratili čtyřbrankový náskok, nýbrž se dokonce Hranice dostali na malou chvíli do vedení. Těm ale Lovosice povolili vést pouze celkově dvakrát v zápase. Když byl třicet sekund před koncem zápasu vyloučen hostující brankář Josef Kučerka a Lovosice následně vstřelili branku, zdálo se, že mají domácí výhru v kapse. To by ale hosté nesměli mít v týmu Marka Třeštíka, který dvě sekundy před koncem zápasu vstřelil poslední branku zápasu a uzavřel tak skóre zápasu na cifře 28:28. Oba týmy si tedy do tabulky připisují po jednom bodu – pro domácí obrovské zklamání, hosté jsou naopak velmi šťastni.

60
    Konec zápasu. (28:28)

60
    Dvě sekundy před koncem zápasu se míč dostal do rukou Marka Třeštíka (HRA), který střelou o zem překonává domácího Adamíka. (28:28) (28:28)

60
    Hranice to zkoušejí bez brankáře! (28:27) (28:27)

60
    Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou Hranice. Do konce zápasu zbývá 5 sekund. (28:27) (28:27)

60
    Oddechový čas pro TJ Cement Hranice. (28:27) (28:27)

60
    Domácí obrana fauluje pět sekund před koncem. Hodně strhující závěr zápasu! (28:27) (28:27)

60
    Josef Jonáš (LOV) prostřelil vše, co mu stálo v cestě. (28:27) (28:27)

60
    Jedenatřicet sekund před koncem zápasu dostává dvouminutový trest hostující brankář Josef Kučerka (HRA). (27:27) (27:27)

60
    Jiří Motl (LOV) neuspěl se střelou na Kučerku. (27:27) (27:27)

60
    Minutu před koncem vyrovnal na 27:27 po sehrané akci hostující Tomáš Mičkal (HRA). (27:27) (27:27)

59
    Jiří Motl (LOV) se z levého křídla nemýlil a přidává tak sedmadvacátou branku Lovosic. (27:26) (27:26)

59
    Po střele Tomáše Hese (LOV) se míč odrazil od tyče zpět do hry. Míče se ujmul Pavel Chroustovský, který byl ihned na to napaden jedním z hostujících hráčů. (26:26) (26:26)

58
    Jsme svědky velmi dramatického závěru zápasu. (26:26) (26:26)

58
    Nejprve byl zastaven hostující obranou Jan Landa, následně Josef Jonáš. (26:26) (26:26)

58
    Ondřej Havlovec včasným proskokem brankovištěm vybojoval aut pro Lovce. (26:26) (26:26)