Spišská N. Ves – Trnava 5:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:6 (kon.) | Topoľčany – SR 18 4:1 (kon.)
Prešov – Detva 3:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 3:6 (kon.) | Senica – Michalovce 3:6 (kon.)
HC Dukla Senica
3:6 (1:2, 0:0, 2:4)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 24.10.2014, 18:001. liga (SR)

Po tretinách 1:2,0:0 a 2:4 si tri body odnášajú východniari. Ďakujem za pozornosť, dovidenia. (20:04:36)

60:00

59:46
    Dukla dala gól!
    A je dokonané. Hostia sa dostali do útočného pásma skôr ako puk a tým pádom sa jednalo o ofsajd, no rozhodca ho neodpískal a IGOR HALÁS trafil prázdnu bránu, keďže domáci hrali powerplay.

59:03
    Senica dala gól!
    Stav skorigovaný. Domácim sa v poslednej minúte podarilo pretlačiť puk do siete. Strelcom gólu je MICHAL ŠÚREK.
    Asistencie: Kalináč.

58:38
    Huňady presvišťal do útočnej tretiny, nahrával na druhú stranu Linetovi, ale ten netrafil puk.

56:23
    Kalináč sa napriahol strele a vypálil, no trafil len žŕdku, ktorá zazvonila.

55:19
    Lantoš z ľavej strany nahrával Mikoláškovi, ale jeho strela bola veľmi nepresná. Domáci sa snažia aspoň troška skorigovať stav alebo žeby sa snažili o vyrovnanie?

53:25
    Po buly v pravom kruhu sa k puku dostal , nahral MARTINOVI MIKOLÁŠKOVI, ktorý prestrelil Borka.
    Asistencie: Lantoš

52:09
    Surovka nahral na modrú Juríkovi, ktorý sa s pukom otočil a hneď vystrelil. Borko musel zasahovať.

50:56
    Jurák po prieniku do útočnej tretiny nahral Kalináčovi, no jeho pokus mieriaci k pravej tyči brankár vyrazil vyrážačkou.

49:01
    Dukla dala gól! Gól strelil DROTÁR. Asistencie Šechný.

48:34
    Borko po dlhšom čase zasiahol a prerušil hru.

47:39
    Mikoláškovi strela vôbec nesadla a nejako významne bránu hostí neohrozila.

46:14
    A ďalší puk v domácej sieti. Prvú strelu Urbana Peksa ešte vyrazil, ale na pokus PETRA ČÍŽEKA už nevyzrel.
    Asistencie: Urban

45:44
    Za podrazenie si ide na dve minúty sadnúť Lantoš.

45:05
    Gula sa s pukom dostal až za bránu Michaloviec, ale proti dvoch protihráčom nemal najmenšiu šancu.

44:19
    Kalináč s Jurákom boli pred bránou hostí dôsledný, no puk do siete i tak nedostali. Poriadky s Jurákom robil Šeliga.

42:58
    Presilovka využitá. Za bránou domácich bol s pukom RICHARD ŠECHNÝ, ktorý ho prestrčil do brány tesne vedľa ľavej tyčky domácej brány. Stav stretnutia je 1:3.

42:45
    Penák (SE) dostal menší trest za hákovanie.

42:28
    Prihrávka spoza brány smerovala na Juríka, ten nahrával Penákovi, ktorý pálil, ale brankár chytil.

Petra Beblavá

Branky a nahrávky: 3. Loydl (Kalináč, Jurák), 54. Mikolášek (Lantoš), 60. Šúrek (Kalináč) – 11. Halás (Šechný), 13. Šterbák (Cmorej), 43. Šechný, 47. Čížek (Urban), 50. Drotár (Šechný), 60. Halás

HC Dukla Senica: Ďuriš – Janík, Loydl, Perniš, Reissmuller (C), Gula, Fian, Neumann – Jurík, Kalináč, Lantoš, Penák, Jurák, Mikolášek, Videlka, Surovka, Daniel, Blaško, Šúrek, Vereš
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Borko – Buraľ, Urban, Šterbák, Šeliga, Kubát, Briják, Tkáč – Drotár, Banovský, Podsedlý, Majerník, Schnelly, Cmorej, Šechný (C), Čížek, Fedorko, Halás, Huňady, Linet