Spišská N. Ves – Trnava 5:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:6 (kon.) | Topoľčany – SR 18 4:1 (kon.)
Prešov – Detva 3:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 3:6 (kon.) | Senica – Michalovce 3:6 (kon.)
HC Topoľčany
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
JOJ ŠPORT Slovensko U18
sk Pátek 24.10.2014, 17:30 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Osemnástka mala množstvo presilových hier, aj pár zdvojených, množstvo striel a šancí, ale na Kičina v topoľčianskej bráne to nestačilo. Naopak, sama dvakrát inkasovala z únikov v oslabeniach a tak Žochári zvíťazili pomerne jasne 4:1. (19:38:33)

60:00

57:40
    Topoľčany – Libor Káčer – dve minúty za podrazenie. Tak z tohto by už mohlo zapršať.

57:17
    Topoľčany – Martin Žitňanský – dve minúty za držanie. Šanca pre Osemnástku?

55:08
    Themár už tiež v hre, Topoľčany presilovku na ďalší gól nevyužili.

54:04
    Kolesár na ľade, oslabenie ostáva o jedného hráča.

Dnešné stretnutie sleduje 460 divákov.

53:08
    Slovensko "18" – Adam Themár – dve minúty za seknutie. Znova oslabenie o dvoch.

52:04
    Slovensko "18" – Patrik Kolesár – dve minúty za seknutie.

50:18
    Topoľčany dali gól!
    PATRIK BOSÁK už je späť na ľade a pridal štvrtý gól domácich.
    Asistencie: Dávid Košecký a Matúš Záborský.

48:48
    A Žochári dokázali druhý raz v oslabení streliť gól! Tentokrát ho strelil LIBOR KÁČER.
    Asistencia: Dušan Chromý.

47:26
    Topoľčany – Patrik Bosák – dve minúty za vrazenie na mantinel.

46:27
    Ďalšia nevyužitá presilovka hostí.

44:27
    Topoľčany – Dávid Košecký – dve minúty za hákovanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:05
    Aj zvyšku oslabenia sa Žochári ubránili...

35:26
    Fusek naskočil na ľadovú plochu, už je to oslabenie len o jedného hráča.

34:05
    Topoľčany – Dušan Chromý – dve minúty za podrazenie. Veľká šanca pre reprezentantov pri presile o dvoch hráčov.

33:26
    Topoľčany – Jakub Fusek – dve minúty za nedovolené bránenie v hre. Podarí sa Osemnástke vyrovnať?

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 16. Záhorský (Žitňanský, Chromý), 23. Kutňanský (Káčer), 49. Káčer (Chromý), 51. Bosák (Košecký, Záborský) – 21. Hecl

HC Topoľčany: Kičina – Mi. Bystričan, Kutňanský, Guričan, P. Kopecký, M. Žitňanský, Chromý – J. Fusek, P. Hurtaj, Káčer – D. Košecký, M. Záborský, Chlapovič – F. Hudec, Dobrý, Záhorský – Bosák.
    JOJ ŠPORT Slovensko U18: V. Cibulka – D. Trška, Bodák, Kolesár, J. Danko, Ad. Themár, M. Krempaský, Mihalko, J. Nemec – Struška, Pe. Valent, P. Horvath – Sloboda, Pataky, M. Hecl – Andrisík, Oško, Žiak – K. Lunter, Ondrušek, M. Váňa.

Rozhodčí: Fridrich – Beniač, Valo