Spišská N. Ves – Trnava 5:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Bardejov 3:6 (kon.) | Topoľčany – SR 18 4:1 (kon.)
Prešov – Detva 3:2 (kon.) | Pov. Bystrica – Prievidza 3:6 (kon.) | Senica – Michalovce 3:6 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
3:6 (2:1, 1:2, 0:3)
HK Bardejov
sk Pátek 24.10.2014, 17:00 • Enel aréna • 1. liga (SR)

Ďakujeme za pozornosť, pekný zvyšok večera. (19:12:30)

Po tretinách 2:1, 1:2 a 0:3 sa duel medzi Liptovským Mikulášom a Bardejovom končí výsledkom 3:6.

Hostia mali doslova raketový záver, tri góly od 55. do 56. minúty hovoria viac ako jasne.

Domáci pritom mali pritom vydarený vstup, keď už po ôsmich minútach viedli 2:0.

60:00

59:20
    Domáci celok v pásme hostí, no bez zakončenia.

58:30
    V Liptovskom Mikuláši je už zjavne "vymaľované"...

57:15
    Roháč inkasuje 10 minút a do konca zápasu za nešportové správanie.

57:02
    Garip Saliji inkasuje trest za hákovanie.

55:33
    Bardejov dal gól!
    Bachan sa v bránke ani nestihol zohriať a už ho z prvej šance prekonáva MARCEL BALÁŽ.

55:20
    Po góle došlo k zmene na brankárskom poste v domácom celku, Hollého strieda Bachan.

55:19
    Po krátkom čase ďalší úder hostí! TOMÁŠ HRIČINA obišiel obrancu a s pukom sa zastavil až keď bol v sieti.

54:45
    Od brvna puk končí v sieti, autorom gólu je MILAN TAKÁČ, ktorému strela perfektne vyšla.

54:30
    Legerský pekne vystrelil, gólman hostí vyráža.

53:12
    Devečka poslal puk pred bránku, no neujal sa medzi spoluhráčmi a tak si ho bez problémov berie domáci brankár.

52:38
    Devečka dobre vystrelil, domáci sa nakoniec bránia a vyhadzujú cez všetky čiary.

51:50
    Nitriansky dostal menší trest za hákovanie.

51:34
    M. Oravec sa obetavo hodil do strely, puk končí až na tribúne.

51:01
    Macík sa dostal pred Andreanina, tam už číhal Bartík, no k ohrozeniu bránky neprišlo.

49:11
    Kuric v dobrej pozícii, brankár hostí vyráža.

48:19
    Legerského zakončenie z ľavej strany končí u Andreanina.

47:47
    Bartík prerušuje tlak hostí, keď sa zmocnil puku.

Michal Paška

Branky a nahrávky: 3. Poliaček (Mezovský), 8. Piatka (Kadlubiak), 37. Kuric (Macík) – 17. Baláž (Vaško, Takáč), 37. Cútt (Baláž, Vaško), 38. Hričina (Hopkovič, Devečka), 55. Takáč, 56. Hričina (Devečka), 56. Baláž (Vaško, Cútt)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Hollý – Mezovský, Školiak, Nitriansky, Duriš, Janči, Kadlubiak, Holiga, Moravčík – Kuric, Macík, Bartík, Trochta, M. Oravec, Marcinko, Piatka, Legerský, Uhrík, Divok, Poliaček, Roháč.
    HK Bardejov: Palko (8. Andreanin) – Takáč, Slimák, Gajdoš, Hruška, Hopkovič, Devečka – Cútt, Baláž, Vaško, Prokop, Segľa, S. Saliji, Hričina, Sabol, Česelka, G. Saliji, Šimčák, Kohutiar.

Rozhodčí: Babeliak – Číž, Kollár.