Arsenal Benešov – Litoměřice 1:6 (kon.) | Česká Lípa – COMBIX Ústí n/L 7:5 (kon.)
Arsenal Benešov
1:6 (0:2)
Gardenline Litoměřice
Pátek 24.10.2014, 20:00 • SH Neveklov • 2. Futsal liga západ

Z dnešního futsalového zápasu je to všecko. Loučím se s Vámi a u dalšího onlajnu zase na shledanou. (21:32:36)

Utkání nakonec dopadlo zcela jednoznačně, přitom první půle byla vyrovnaná. Avšak v závěru poločasu padly dvě branky, které asi rozhodly o osudu utkání. Ve druhém poločase to pak už byla kanonáda v podání Litoměřic, které nastřílely šest branek a odjíždí domů s jasným vítězstvím.

40:00
    Nicméně gól už žádný nepadl a je konec.

39:00
    Hosté se rozhodli, že zbytek zápasu odehrají bez brankáře. Hodně "zajímavý" taktický záměr za takového stavu.

Oddechový čas pro hosty.

37:35
    Arsenal Benešov právě vstřelil branku!

Benešov zaznamenává aspoň čestný úspěch. JIŘÍ KAMARÝT se prosazuje po přihrávce Křemena.

36:30
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!

A další branka! KAREL TOMÁŠEK se prosadil po samostatném průniku.

36:00
    Po rohovém kopu se nádherným volejem prosadil JAN ŠIMON a dává pátý gól.

35:10
    Žáček vystřelil dnes už po několikáté, ale ani tato střela se nevešla mezi tři tyče.

34:40
    Trnka přeskočil vysokého Filipa a odvrací do zámezí.

33:53
    Šimáček zastavil rozvíjející akci hostů taktickým faulem.

32:40
    Žáček to zkusil, jeho střela letěla nad.

31:15
    Šindelář selhal! A ani následná dorážka Šimáčka nebyla úspěšná.

31:09
    Domácí budou zahrávat desetimetrový kop.

30:00
    Střelu Chrobáka vyrazil brankář Babka.

29:36
    Radim Blažek dostává žlutou kartu.

29:00
    Filip měl teď velice dobrou šanci. Ale brankář Mikoláš střelu vychytal.

28:40
    Žáček zbytečně fauloval.

Marek Otava

Hledáme zpravodaje pro tým Arsenal Benešov. Více informací zde.

Branky: 38. Kamarýt (Křemen) – 20. Chrobák (Trnka), 20. Šimon (Pešír), 22. Tomášek (Volf), 26. Blažek (Čámský), 36. Šimon (Trnka), 37. Tomášek (Volf)

Karty:   30. Blažek (GRD)

Arsenal Benešov: Babka – Kamarýt, Žáček, Šindelář, Křemen, Hampešt, Pohorský, Filip, Šimáček
    Gardenline Litoměřice: Mikoláš – Chrobák, Trnka, Blažek, Volf, Šimon, Fadler, Mikoláš, Tomášek, Pešír, Čámský

Rozhodčí: Smreček – Cílek