4:1 (1:0, 0:1, 3:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 24.10.2014, 19:15 • Stadthalle Klagenfurt • bet-at-home ICE Hockey League

Díky za pozornost, více informací najdete na oficiálním webu znojemského hokeje www.hcorli.cz. (21:19:17)

Je konec. Orli ztratili utkání v Klagenfurtu v úvodu třetí třetiny, kdy nejprve inkasovali rozdílový gól z hole Pöcka a následně ve vlastní přesilovce inkasovali třetí branku od Lundmarka. Sami už zápas nedokázali zvrátit, a tak se domů vracejí bez bodu. Chuť si mohou napravit v neděli, kdy od 17:30 hostí na domácím ledě poslední Lublaň.

60:00

58:37
    Klagenfurt právě vstřelil branku!
    Nakonec se domácí do prázdné branky Orlů přece jen trefují. Zodpovědnost na sebe vzal JAMIE LUNDMARK a rozhoduje o majiteli dvou bodů. Bez asistence.

58:12
    Bačovu tvrdou ránu vyráží Tuokkola.

57:24
    Velké šance domácích. Hundertpfund místo prázdné branky trefil jen brusli obránce, následně Pither orazítkoval od červené čáry konstrukci opuštěné klece.

56:48
    Jiří Režnar si bere oddechový čas a Orli to zkusí více jak tři minuty před koncem bez brankáře.

55:54
    První opravdu gólová šance Orlů po delší době. Šeda uvolnil dobrou přihrávkou Berouna, ten ale nedokázal před brankářem důrazněji zakončit.

53:45
    V samotném závěru přesilovky to zkoušeli ještě Tomas a následně tvrdou ranou od modré Rosa, Tuokkola si ale poradil a Klagenfurt je v plném počtu.

53:02
    Třetí formace Orlů kombinovala v útočném pásmu, Rehuš se ale k zakončení nedostal a domácí vyhazují.

51:42
    Za vražení na hrazení odsedí dvě minuty Jacques (KLG). Přesilovka pro Orly a šance na snížení dvougólového manka.

50:34
    Hunderpfund s Lundmarkem si vyměnili kotouč a dvakrát krátce po sobě pálili na znojemskou branku, těsně minuli.

48:58
    Klagenfurt je v laufu. Publikum jej tlačí do ofenzivy za dalším gólem a Nechvátal se má v brance Orlů co ohánět.

46:39
    Domácí jsou v plném počtu.

46:22
    Znojmo se snaží o rychlou odpověď v početní výhodě, ale Pekka Tuokkola dnes chytá výborný zápas.

45:15
    To je pro znojemské naděje na bodový zisk hodně špatné. Ve vlastním oslabení se po individuální akci prosazuje JAMIE LUNDMARK, který vystihl přihrávku Orlů na útočné modré čáře a zvyšuje vedení domácích na dvoubrankový rozdíl. Bez asistence.

44:39
    Thomas Koch (KLG) vyloučen za hákování.

44:14
    Vallant našel před brankou THOMASE PÖCKA, který napřáhl a s trochou štěstí protlačil puk za Nechvátala. Domácí tedy v úvodu druhé třetiny znovu vedou. Asistence: Lukas Pither a Thomas Vallant.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 10. Hundertpfund (Lundmark, M. Geier), 45. Pöck (Pither, Vallant), 46. Lundmark, 59. Lundmark – 22. Lattner (Pucher, Štach)

KAC Klagenfurt: Tuokkola (Swette) – Furey, Reichel, Schumnig, Wharton, Vallant, Pöck, Isopp – Lundmark, Hundertpfund, M. Geier – S. Geier, Pither, Strömberg – Jacques, Koch, Urbas – Ban, Harand, Witting.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Tomek) – Sova, Bořuta, Klimíček, Bača, Štach, Grof – Beroun, Fiala, Šeda – Lattner, Pucher, Havlík – Tomas, Rehuš, Rosa – Podešva, Bartoš, Číp – Špaček, Abdul.

Rozhodčí: Gebei, Warschaw – Kaspar, Nemeth