Benátky n/J – Most | 3:1 (kon.) | | | Litoměřice – Třebíč | 0:2 (kon.) | | | Motor ČB – Šumperk | 6:3 (kon.) |
Havířov – Kladno | 5:2 (kon.) | | | Ústí n/L – Kadaň | 1:3 (kon.) | | | Prostějov – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) |
New Jersey – Dallas | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Winnipeg – Tampa | 2:4 (kon.) | | | Colorado – Vancouver | 7:3 (kon.) |
Edmonton – Carolina | 6:3 (kon.) | | | Anaheim – Columbus | 4:1 (kon.) | | | San Jose – Buffalo | 1:2 (kon.) |
CSKA Moskva – Magnitogorsk | 1:2 (kon.) |
Děčín – Jindř. Hradec | 1:2 (po pr.) | | | SK Karviná – Vsetín | 2:5 (kon.) | | | Klášterec nO – Kobra | 2:3 (kon.) |
Řisuty – Jablonec n/N | 2:1 (kon.) | | | Technika Brno – Přerov | 3:2 (po pr.) | | | Poruba 2011 – Opava | 9:2 (kon.) |
SHK Hodonín – Břeclav | 3:1 (pře.) | | | Kolín – Mor. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Bílina – Vrchlabí | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Žďár n/S – Nymburk | 5:4 (0:2 po s.n.) | | | Klatovy – Sokolov | 2:7 (kon.) | | | Tábor – Trutnov | 6:1 (kon.) |
Nový Jičín – Val. Meziříčí | 4:2 (kon.) |
Vsetín – Poruba 2011 | 3:4 (po pr.) | | | Chomutov – HC Litvínov | 2:4 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 8:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Hr. Králové | 2:3 (kon.) | | | Sparta – Jihlava | 1:7 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 4:1 (kon.) |
Havířov – Třinec | 6:3 (kon.) | | | Písek – Liberec | 0:8 (kon.) | | | PZ Kladno – HC Plzeň | 3:8 (kon.) |
Letňany – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 1:2 (po pr.) |
Kladno – Slavia | 1:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Č. Budějovice | 3:0 (kon.) | | | Chomutov – Olomouc | 8:1 (kon.) |
HC Litvínov – Zlín | 4:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Sparta | 7:3 (kon.) | | | Třinec – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Vítkovice – Liberec | 3:2 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Třebíč | 4:3 (kon.) |
Stadion Cheb B – Mar.Lázně | 3:5 (kon.) | | | Č. Lípa – Frýdlant | 4:5 (kon.) | | | Žirovnice – HC Vimperk | 7:3 (kon.) |
Cheb – Pubec Plzeň | 7:3 (kon.) | | | Černošice – Mladá Boleslav B | 4:1 (kon.) | | | Milevsko – Veselí nLuž. | 2:4 (kon.) |
Rosice – Uh. Hradiště | 3:2 (kon.) | | | Uničov – Vel. Meziříčí | 5:4 (1:0 po s.n.) | | | Uh. Brod – Velká Bíteš | 2:5 (kon.) |
Rožnov p. R. – Kopřivnice | 2:4 (kon.) | | | Krnov – Bohumín | 8:1 (kon.) | | | H. Benešov – Studénka | 3:1 (kon.) |
Nejdek – HC Rokycany | 4:0 (pře.) | | | Třemošná – Klatovy | 4:2 (kon.) | | | Lev Benešov – Vlašim | 4:5 (0:1 po s.n.) |
David Servis – Strakonice | 3:5 (kon.) | | | Písek – Hluboká n.V. | 4:3 (kon.) | | | Blansko – Uh.Ostroh | 2:6 (kon.) |
Lomnice n/P – Roudnice | 12:4 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Mělník | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | V.Popovice – Jesenice | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Kadaň – Trstěnice | 6:2 (kon.) | | | Letňany – Olympik | 15:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kolín | 7:1 (kon.) | | | Příbram – Ústí n/L | 2:9 (kon.) |
Vienna Capitals – Znojmo | 3:7 (kon.) |
Znojmo – Linz | 6:0 (kon.) |
po s.n. (0:2)
New Jersey Devils
2:3
(1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
Dallas Stars
Štěpán Hladký
Branky a nahrávky:
6. Gelinas (Josefson), 49. Brunner (Eliáš, Clowe) – 25. Benn (Seguin, Spezza), 36. Eaves (Goligoski, Eakin), rozh. náj. Spezza (TS)
Rozhodčí:
Diváci: 14 657
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Cammalleri (NJD)
0:1 Spezza (DAL)
2. série:
0:1 Jágr (NJD)
0:2 Benn (DAL)
New Jersey Devils:
Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador (C), Židlický, Gelinas, Merrill – Jágr, Zajac, Zubrus – Brunner, Eliáš, Cammalleri – Ryder, Henrique, Clowe – Gionta, Josefson, Ruutu
Náhradníci:
Trenér:
Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Daley, Goligoski, Dillon, Benn, Oleksiak, Jokipakka – Seguin, Spezza, Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Horcoff, Cole – Hemský, Fiddler, Eaves
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dallas Stars: Lehtonen (Lindback) – Daley, Goligoski, Dillon, Benn, Oleksiak, Jokipakka – Seguin, Spezza, Benn – Garbutt, Eakin, Roussel – Sceviour, Horcoff, Cole – Hemský, Fiddler, Eaves
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 14 657
ALEŠ HEMSKÝ (DAL) 0+0, 8 střel, čas na ledě 16:53
MAREK ŽIDLICKÝ (NJD) 0+0, 2 střely, čas na ledě 25:29
PATRIK ELIÁŠ (NJD) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:35
JAROMÍR JÁGR (NJD) 0+0, 1 střela, čas na ledě 19:45
1. DAMIEN BRUNNER (NJD) 1+0
2. KARI LEHTONEN (DAL) 27 zák., 2 gólů, 92,6%
3. ALEŠ HEMSKÝ (DAL) 0+0
Autorem vítězné branky je SPEZZA.