Sturm Graz – Rapid 1:3 (kon.) | Austria – Wiener 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
Admira – Ried 0:0 (kon.)
FK Austria Vídeň
2:0 (2:0)
SC Wiener Neustadt
Sobota 25.10.2014, 18:30 • Generali Arena, Vídeň • Rakouská Bundesliga

Já se s vámi pro tuto chvíli loučím a přeji příjemný zbytek večera. (21:24:33)

Austria si dnes připisuje naprosto pohodové vítězství 2:0. Obě branky padly v prvním poločase.
    Nejdříve se střelou k tyči prosadil Royer, na kterého navázal Grünwald a zajistil tak dvoubrankové vedení, které si domácí udrželi až do konce.

90+3

90+3
    Jenže akce končí v zámezí a je tady konec dnešního utkání.

90+2
    Jednu z posledních akcí rozvíjí hráči Wieneru.

90+2
    Domácí v pohodě posílají balón k vlastním obráncům.

90+1
    Grünwaldova střela byla sražena a k vidění bude ještě jeden rohový kop domácích.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby a utkání se už jen dohrává. O výhře Austrie nemže být pochyb.

88
    Hollandovi odpískán faul a Wiener se může snažit rozjet ještě nějakou útočnou akci.

87
    Míč z nohy Larsena sbírá brankář Wieneru.

85
    Damari využil špatné přihrávky hostů, ale v úniku neuspěl poté, co přehodil jak Vollnhofera tak břevno hostující brány.

84
    Posledním střídaným hráčem dnešního zápasu je Marco Meilinger, kterého nahrazuje Martin Harrer.

83
    Malou domů poslal Lindner do autu a umožnil tak střídání svého týmu.

82
    Royer s Meilinger teď dobře vykombinovali dva hostující obránce, ale centr prvního jmenovaného odvrátil jeden z bránících hráčů Wieneru.

81
    Sražený centr Austrie kočí na dalším rohu.

81
    Marco Meilinger si pěkně píchnul balón, ale nakonec otáčí a vrací hru k obráncům Austrie.

79
    Domácí v posledních minutách obléhají Vollnhoferovu bránu, z čehož plyne další šance Damari, který si však míč nedokázal dobře zpracovat a hostující brankář ho v pohodě sebral.