Sturm Graz – Rapid 1:3 (kon.) | Austria – Wiener 2:0 (kon.) | Wolfsberger – Rheindorf Altach 0:0 (kon.)
Admira – Ried 0:0 (kon.)
SK Sturm Graz
1:3 (0:2)
SK Rapid Vídeň
Sobota 25.10.2014, 16:00 • UPC Arena • Rakouská Bundesliga

Děkuji za sledování on-line přenosu a přeji hezký zbytek sobotního večera. (18:56:27)

Rapid Vídeň zvládl dnešní utkání lépe a odveze si domů tři body. Schick sice dokázal hned v úvodu druhého poločasu snížit na 1:2, v 66. minutě však vrátil hostům dvoubrankové vedení Dibon. Domácím už nepomohlo ani vyloučení Beriče z 86. minuty, a tak dnes zůstanou bez bodu. Tým z Vídně byl po většinu dnešního duelu lepší, vyhrál tedy zaslouženě.

90+6

90+5
    Hraje se v blízkosti půlící čáry, u balonu je domácí celek.

90+4
    Tadić byl v ofsajdovém postavení, útočná akce Sturmu Graz tím končí.

90+1
    Stanković byl faulován, domácí tým bude rozehrávat.

90+1
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: Mario Pavelić nahradil na hrací ploše Floriana Kainze.

87
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: Pro dnešek dohrál Anel Hadžić, nahradil ho Sandi Lovric.

86
    Útočník Rapidu Vídeň Robert Berič zahrál při výskoku rukou a dostal žlutou kartu. A protože to bylo již jeho druhé žluté provinění v dnešním utkání, musel opustit hřiště o trochu dřív.

86
    Střídání v týmu SK Rapid Vídeň: Hrací plochu opustil Louis Schaub, místo něj si zahraje Dominik Starkl.

85
    Útočnou akci Sturmu Graz zastavil ofsajd, ve kterém se ocitl Ehrenreich.

84
    Domácí dostali Rapid pod tlak, nemohou se ale dostat k brance.

82
    Domácí ubránili roh a mohli sami zahrozit z rychlého protiútoku, obranu soupeře ale nepřekonali.

81
    Rohový kop pro Rapid Vídeň.

80
    Ze standardní situace se domácí hráči neprosadili, čas se jim rychle zkracuje.

79
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: Odešel Daniel Offenbacher, nahradil ho Andreas Gruber.

79
    Sturm Graz vybojoval volný přímý kop na pravé straně hrací plochy.

78
    Hosté výborně napadají rozehrávku soupeře, který má s tímto stylem hry velké potíže.