PSG – Bordeaux 3:0 (kon.) | Bastia – Monaco 1:3 (kon.) | Caen – Lorient 2:1 (kon.)
Évian TG – Nantes 0:2 (kon.) | Remeš – Montpellier 1:0 (kon.)
Évian Thonon Gaillard
0:2 (0:1)
FC Nantes
Sobota 25.10.2014, 20:00 • Parc des Sports • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Ve druhé půli byli domácí aktivnějším týmem, což jim bohužel příliš platné nebylo, protože jejich koncovka byla opravdu špatná. Domácí se hnali za vyrovnáním, ale nedokázali si v závěru akcí vytvořit žádné střelecké pozice a to vyhovovalo jejich soupeři. Hostům naopak vyšla jedna rychlá akce v 75. minutě, kdy dokázali navýšit svůj náskok na rozdíl dvou branek. Dotáhnout tento náskok už pak bylo mimo síly domácího celku. Hráči Nantes si tak z Évian odvážejí plný počet bodů. (22:51:58)

90+3

90+2
    Deaux se nacházel v ofsajdu, kterého si čárový rozhodčí dobře povšiml.

90+1
    Shechter ještě prověřil brankáře Hansena, který ale byl pozorný a svírá jeho střelu v rukavicích.

90+1
    Rozhodčí nastaví 3 minuty.

89
    Hosté mají míč na svých kopačkách, co jim aktuálně naprosto vyhovuje. Naopak domácí už hodně tlačí čas.

87
    I Gakpé jde dolů. Místo něj nastupuje Shechter.

86
    Gomis opouští trávník. Místo něj přijde Deaux.

85
    Camus poslal přihrávku do vápna na úplně volného Sougoua, který však nedokázal zamířit přesně a rozvlnil síť pouze z boku.

84
    Dlouhý míč hledal dopředu uhánějícího Sougoua, jenže tomu tuto přihrávku vyfoukl doslova před nosem brankář Riou.

83
    Hosté drží míč na svých kopačkách a kombinují zatím pouze na své polovině.

81
    Mensah odehrál míč nůžkami od vlastní brány.

80
    Střílený centr nemohl Rioua ohrozit. Obrana Nantes si bez problémů poradila.

79
    Po Gomisově faulu budou domácí zahrávat přímý volný kop z veliké vzdálenosti.

78
    Wass se napřáhl u hranice pokutového území a jeho střela se otřela o Riouovu levou tyčku!