West Ham – Manchester City 2:1 (kon.) | Liverpool – Hull City 0:0 (kon.) | Southampton – Stoke 1:0 (kon.)
Sunderland – Arsenal 0:2 (kon.) | West Brom – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Swansea – Leicester 2:0 (kon.)
West Bromwich Albion
2:2 (0:2)
Crystal Palace FC
Sobota 25.10.2014, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League

Je to tak! West Bromwich byl ve druhém poločase jasně lepším týmem a nakonec dokázal srovnat výsledek na konečných 2:2. To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (18:58:12)

90+6

90+5
    Pomalu se blíží závěr utkání, které nakonec spěje k remízovému výsledku.
    Saido BERAHINO - 2:2

90+3
    West Brom právě vstřelil branku!
    SAIDO BERAHINO se přízemní střelou k tyči prosazuje ze značky pokutového kopu a ve třetí minutě nastavení srovnává na 2:2!

90+2
    Domácí budou po faulu na Morrisona zahrávat pokutový kop!

90+2
    Pocognoli nebezpečně centroval do hostující šestnáctky, kde však míč odvrátila pozorná obrana hostů.

90+1
    Zejména kvůli dlouhému ošetřování hostujícího brankáře se nastavuje šest minut nad rámec normální hrací doby.

90
    Bolasie se opět snažil o rychlý protiútok, ale byl na to sám proti třem domácím obráncům, kteří ho nakonec dokázali obrat o balón.

89
    Domácí Blanco nedovoleně zastavil hostující protiútok a za faul u postranní čáry vidí žlutou kartu.

88
    Rychlý protiútok tří proti třem nakonec skončil nevýraznou střelou Bolasieho, kterou bez potíží chytil domácí gólman Foster.

86
    Hosté se v posledních minutách osmělili, přestali tolik ztrácet míče a snaží se prezentovat stejnou hrou, která jim nesla ovoce v prvním poločase.

84
    Po delší době zaútočili hosté, ale obrana WBA bez problémů odvrátila Bolasieho centr do šestnáctky.

83
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Graham Dorrans, přichází Sebastián Blanco.

82
    Gardner (WBA) upadl na útočné polovině po souboji s protihráčem a vzal míč do ruky v domnění, že se jednalo o faul, s čímž však nesouhlasil rozhodčí, který mu za hraní rukou uděluje navrch žlutou kartu.

81
    Berahino se po zpětné přihrávce od spoluhráče opřel ve vápně do míče, ale jeho střela skončila jen nad břevnem hostující brány. Tohle byla další slibná příležitost pro WBA.

80
    Domácí mají jednoznačnou převahu a hosté už se vyloženě jeno brání. West Bromwich oproti prvnímu poločasu viditelně přidal a zrychlil hru. Dočká se nakonec vyrovnání?

77
    Obrovská šance domácích! Morrison se ve vápně naběhl na přihrávku z levé strany, ale jeho zakončení zblokoval hostující obránce, od něhož se ještě míč odrazil k Berahinovi, který ale z dálky napálil míč hodně vysoko nad bránu.

75
    Přímák byl zblokován hostující obranou a u míče je nyní Crystal Palace.

Martin Švejkar

Branky: 51. Anichebe (Brunt), 90+3. Berahino (pen.) – 16. Hangeland (Bolasie), 45+1. Jedinak (pen.)

Karty:   45+2. Sessègnon (WBA), 82. Gardner (WBA), 89. Blanco (WBA) – 66. Jedinak (CRP)

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 8:0.
    West Bromwich Albion: Foster – Wisdom, Dawson, Lescott, Pocognoli – Gardner, Morrison – Dorrans (83. Blanco), Sessègnon (46. Anichebe), Brunt – Berahino.
    Náhradníci: Myhill – Gamboa, McAuley, Mulumbu, Blanco, Brown, Anichebe.

Crystal Palace FC: Speroni (55. Hennessey) – Mariappa, Kelly, Hangeland, Ward – Bolasie, Jedinak, Ledley, Zaha (64. Puncheon) – Chamakh (73. Guedioura) – Campbell.
    Náhradníci: Hennessey – Fryers, Guedioura, Bannan, Gayle, Doyle, Puncheon.

Rozhodčí: Clattenburg – Beck, Burt