Dortmund – Hannover 0:1 (kon.) | Augsburg – Freiburg 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Paderborn 1:0 (kon.)
Hertha – Hamburg 3:0 (kon.) | Frankfurt – Stuttgart 4:5 (kon.) | Leverkusen – Schalke 1:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
4:5 (1:2)
VfB Stuttgart
Sobota 25.10.2014, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga

V dnešním zápase jsme mohli vidět devět branek. Stuttgart po prvním poločase vedl 1:2, na začátku druhého poločasu dokonce už 1:3, poté se ale žezla chopili domácí. Nejdříve v 57. minutě snížil na 2:3 Meier, poté v 61. minutě vyrovnal Aigner a na 4:3 otočil svým druhým gólem v zápase Madlung. Na konci zápasu se ale zase předvedli hosté, v 81. minutě se trefil Werner a poté v 84. minutě Gentner který dokonal obrat v zápase a zajistil tak vítězství v dnešním zápase Stuttgartu. Na konci zápasu ještě neudržel své nervy na uzdě Seferovič a vyfasoval červenou kartu.

Držení míče : 53% – 47%
    Střely celkem : 15 – 18
    Střely na branku : 10 – 14 (18:28:42)

90+5

90+4
    Harnik se nyní řítil sám na Wiedwalda, vedle měl ještě úplně volného Wernera který mohl dnešní zápas definitivně rozhodnout, to se ale nestalo protože skvělým obraným zákrokem zasáhl jeden z obránců domácích.

90+2
    Centr od Hlouška si stahuje do svých náručí brankář Kirschbaum.

90+1
    Rozhodčí nastaví ještě pět minut.

86
    Haris Seferovič vidí červenou kartu za tvrdý zákrok na protihráče! Domácí tak budou dohrávat v deseti.

86
    Žlutou kartu dostává Russ za nevýbíravý faul.

85
    Žlutou dostává v dnešním zápase také Aigner.
    Christian GENTNER - 4:5

84
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    Stuttgart znovu otáčí zápas. Střílený centr od Maxima brankář domácích vyrazil akorát před sebe kde stál úplně volný CHRISTIAN GENTNER který míč dorazil v pohodě do prázdné branky.

83
    Oriol Romeu vidí zblízka žlutou kartu za nešetrný faul.

83
    Oczipka vyfasoval žlutou kartu za nešetrný faul na protihráče.
    Timo WERNER - 4:4

81
    TIMO WERNER se dostal s míčem až do vápna odkud vypálil nechytatelnou střelu na zadní tyč. Utkání je tedy znovu vyrovnané.

79
    Třetí střídání si připravil také domácí trenér. Ze hřiště odchází Bamba a místo něj nastupuje Lanig.

78
    Do třetice střídají hosté. Ze hřiště odchází Klein a na trávník přichází český záložník Adam Hloušek.

76
    Žlutou kartu za velmi nešetrný faul vyfasoval Niedermeier.

72
    Oriol Romeu nyní zahrál rukou.

71
    Druhé střídání na straně hostujících. Hřiště opouští Sararer a místo něj nastupuje Werner.

Martin Penker

Branky: 21. Madlung, 58. Meier, 61. Aigner (Madlung), 65. Madlung (Stendera) – 34. Harnik, 36. Harnik (Maxim), 51. Gentner (Maxim), 81. Werner, 84. Gentner

Karty:   49. Bamba (FRN), 55. Stendera (FRN), 83. Oczipka (FRN), 85. Aigner (FRN), 86. Russ (FRN) – 70. Rüdiger (STU), 76. Niedermeier (STU), 83. Romeu (STU)   86. Seferović (FRN)

Eintracht Frankfurt: Wiedwald – Ignjovski, Madlung, Bamba (79. Lanig), Oczipka – Inui (46. Aigner), Hasebe, Russ, Piazón (46. Stendera) – Seferović, Meier (C).
    Náhradníci: Hildebrand – Kinsombi, Lanig, Aigner, Stendera, Medojević, Kadlec.

VfB Stuttgart: Kirschbaum – Klein (78. Hloušek), Schwaab, Niedermeier, Sakaj (61. Rüdiger) – Romeu, Gentner – Sararer (71. Werner), Maxim, Kostić – Harnik.
    Náhradníci: Vlachodimos – Haggui, Rüdiger, Rausch, Gruezo, Hloušek, Werner.

Rozhodčí: Dingert – Christ, Aarnink

Diváci: 49 700