Třinec – Vsetín 9:3 (kon.) | K. Vary – Slavia 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Sparta 0:0 (odl.)
Poruba 2011 – Kometa Brno 2:7 (kon.) | Kladno – PZ Kladno 9:2 (kon.) | Hr. Králové – Písek 5:4 (po pr.)
Zlín – Vítkovice 2:4 (kon.) | HC Plzeň – Chomutov 8:0 (kon.) | Olomouc – Havířov 2:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Slavia Praha
Úterý 28.10.2014, 12:00 • KV Arena • Extraliga staršího dorostu

Dva body si nakonec z tohoto utkání odnášejí domácí borci, kteří udolali favorita z Prahy v prodloužení.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou! (14:08:45)

60:21
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!

A je rychle rozhodnuto! Z prvního útoku se přesnou střelou prosazuje MARTIN TRAPL a rozhoduje o dvou bodech navíc pro Energii. Asistence: Filip Bernáth, Petr Vodička.

60:01

Třetí třetina je u konce. Bylo v ní k vidění mnoho šancí na rozhodnutí, ale ani jedna příležitost nerozhodla, a tak se zápas protáhne minimálně do prodloužení.

60:00

59:02
    Běží poslední minuta třetí třetiny.

57:54
    Obrovský tlak domácích, kteří točí Slavii jako na kolotoči. Diváci, kterých přišlo zhruba 50, tleskají.

56:05
    Hra je plná nepřesností. Ani jeden tým se nemůžu napevno usadit v útočném pásmu.

54:10
    Energie je ke konci třetiny aktivnější a snaží se rozhodnout o třech bodech.

53:43
    Další postavení mimo hru hostujícího celku a vhazovat se bude opět ve středním pásmu.

52:20
    Mušo nešťastně nastřelil svého spoluhráče v útočném pásmu a je pískán ofsajd.

51:37
    Pajk je na ledě a energetici se v pohodě ubránili.

51:11
    Ani hostům se nedaří a domácí v pohodě vyhazují kotouče z pásma ven.

49:33
    Nyní si přesilovou hru zahraje Slavia. Ondřej Pajk (KVA) si posedí dvě minuty na trestné lavici za nedovolené bránění.

48:51
    Domácí předvádí velice pevný zámek, mnoho střel a gólových příležitostí, ale bez využití.

47:12
    Jenže to jim dlouho nevydrželo. Luboš Příkop (SLA) míří na trestnou lavici za sekání.

46:58
    Šteiner je na ledě a hosté hrají v plném počtu.

46:30
    Kohút ujížděl sám na Kuchaře, ale karlovarský gólman ho skvěle vychytal.

David Košinár

Branky a nahrávky: 3. Čejka (Chodounský), 35. Prachař (Hauzr, Horký), 61. Trapl (Bernáth, Vodička) – 5. Zderadička (Furch, Mareček), 15. Furch (Hejda, Kohút)

HC Energie Karlovy Vary: Kuchař (Grančarov) – Vodička, Bernáth, Pajk, Prachař, Beer, Vápeník, Hrůša – Horký, Janata, Svoboda, Čejka (C), Davídek, Trapl, Kurfürst, Pastyřík, Hauzr, Nguyen, Kunc, Chodounský
    HC Slavia Praha: Štefka (Šorf) – Zderadička, Krásný, Hejda, Valík, Příkop, Šmíd, Bušek – Furch, Kohút, Mareček, Mušo (C), Patočka, Heldák, Vildumetz, Šteiner, Matějka, Fiala

Rozhodčí: Zubzanda – Belko, Kotyza