Vsetín – Poruba 2011 3:4 (po pr.) | Chomutov – HC Litvínov 2:4 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Hr. Králové 2:3 (kon.) | Sparta – Jihlava 1:7 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 4:1 (kon.)
Havířov – Třinec 6:3 (kon.) | Písek – Liberec 0:8 (kon.) | PZ Kladno – HC Plzeň 3:8 (kon.)
Letňany – K. Vary 4:2 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:5 (kon.) | Slavia – Kladno 1:2 (po pr.)
HC Kometa Brno
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
Berani Zlín
Sobota 25.10.2014, 16:00 • Hala Rondo • Extraliga staršího dorostu

Zápas byl vyrovnaný a šancí jsme viděli opravdu mnoho na obou stranách. Šťastnější jsou však hosté, jež si odváží tři cenné body z jihomoravské metropole. Domácí tak ukončili šňůru sedmi vítězných zápasů a odjíždí z ledu bez bodu. (18:58:23)

60:00

58:18
    Zlín právě vstřelil branku!
    JAN MIKULEC přeťal brněnské naděje na zvrácení stavu tohoto utkání. Po výměne puku s Karafiátem a Krejčiříkem dotlačil touš až za záda Slavíčka. Asistence:Vojtěch Krejčiřík a Jiří Karafiát.

56:35
    Oddechový čas pro hosty.

56:34
    Tutovku měl na holi Eric Lacomb. Ling ho však vychytal.

56:01
    Brněnskou rozehrávku vystihl hostující útočník a vystřelil na bránu.

54:44
    Oba týmy v plném počtu.

54:13
    Werbik a Mlynář odjeli za katr na dvě minuty za hrubost. Hraje se čím dál více ostřeji.

53:27
    Boční tyč zvonila po střele Davida Sedláčka. Ferda trefil v následné akci opět tyč.

52:14
    Potyčka v brněnském brankovišti, kterou musely rozehnat sudí. Mikulec a Gotthard dostali po dvou minutách za hrubost. Hraje se ve stejném počtu.

52:13
    Heinrich se spolu s Hroudným prodírali od středu hřiště až k Lingovi. Ten ale zasáhl přesně

51:10
    Kometa se dopustila icingu.

51:07
    Peška si vychutnal bodyčekem domácího útočníka, který se těžce zvedal z ledu.

49:49
    Přetahovaná o touš v rohu zlínského obraného pásma.

48:29
    Váňa namazal rovnou Sedláčkovi, který protáhl Linga. Ten neměl se střelou problém.

47:41

47:06
    V oslabení brněnští dobře napadají a šetří cenné vteřiny.

46:05
    Domací ve čtyřech.

Roman Zajíček

Veronika Freyová

Branky a nahrávky: 11. Hroudný (Ferda, Sedláček), 22. Hroudný (Ferda) – 2. Krejčiřík (Karafiát), 20. Krejčiřík (Karafiát, Kotek), 39. Werbik (Padrnos), 41. Padrnos (Peška), 59. Mikulec (Krejčiřík, Karafiát)

HC Kometa Brno: Slavíček (Krček) – Petrla, Trnka, Furch, Sedláček, Zukal, Kratochvíl, Gotthard, Mlynář, Havlát, Heinrich, Hasoň, Čejka, Lacomb, Hroudný, Ferda, Havránek.
    Berani Zlín: Ling (Šimonů) – Padrnos, Váňa, Gába, Kosorin, Budil, Gazda, Václavek, Strmiska, Peška, Miko, Mikulec, Krejčiřík, Stiksa, Rezek, Karafiát, Kotek, Dlabaja, Werbik.

Rozhodčí: Čech, Honza – Mikoviny, Procházka