Almería – Ath. Bilbao 0:1 (kon.) | Real Madrid – Barcelona 3:1 (kon.) | Valencia – Elche 3:1 (kon.)
Cordoba – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Eibar – Granada 1:1 (kon.)
Real Madrid
3:1 (1:1)
FC Barcelona
Sobota 25.10.2014, 18:00 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid) • Španělská LaLiga

Je tu konec zápasu 9. kola španělské Primera Division mezi Realem Madrid a Barcelonou. Tradiční souboj El Clásico vyhráli domácí fotbalisté v poměru 3:1. Lépe do zápasu přitom vstoupili hráči Barcelony, kteří vedli od 4. minuty díky Neymarovi 1:0. Domácí stihli ještě v prvním poločase srovnat na 1:1, když se z penalty trefil Ronaldo. Pět minut po změně stran pak dokonal obrat Pepe a od té doby bylo na hřišti jediné mužstvo. Real si vytvořil mnoho šancí, přidal třetí gól a v pohodě dokráčel k vítěství 3:1. (20:50:00)

90+3

90+3
    Ronaldo se dostal do mírného konfliktu s Dani Alvesem a dostává žlutou kartu.

90+2
    Když se nedaří, tak se nedaří. Přímý kop zahrával opravdu Messi, míč ale poslal asi do patnácté řady za bránou Estadio Santiago Bernabéu.

90+1
    Carvajal poslal k zemi Neymara a je tu jedna z posledních šancí pro Barcelonu. Je to na přímou střelu pro Messiho.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Domácí se dostali k protiútoku čtyř hráčů proti dvěma obráncům. Vše ale pokazil nepovedeným pasem Marcelo.

89
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Álvaro Arbeloa.

87
    Míč mají ve své moci hosté, proti zformované defenzivě Realu se budou ale prosazovat jen těžko.

87
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Karim Benzema, přichází Sami Khedira.

86
    Hráči Barcelony se přeci jen nyní dostali k míči. Stejně jako v celém průběhu zápasu jejich zdlouhavé kombinace k ničemu nevedou.

85
    Domácí fotbalisté nyní hodně drží balon a nechtějí ho půjčit soupeři.

84
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Isco, přichází Asier Illarramendi.

83
    Pomalu se blíží závěr zápasu a zdá se, že žádné drama se v poslední desetiminutovce konat nebude.

81
    Hosté kopali roh a místo šance opět následoval rychlý protiútok Realu. Benzema přihrával z pravé strany Ronaldovi, ten místo střely zvolil přihrávku na Jamese, která ale byla zblokovaná.

80
    Hosté přeci jen svého soupeře nyní zatlačili, po centru z pravé strany musel zasahovat Ramos. Následuje roh.

79
    Na druhé straně byl u míče Messi, jeho přihrávku před bránu ale spolehlivě pokryl Casillas.

78
    Kousek za vápnem po souboji s Mascheranem padl na zem Isco, faul se ale nepíská.

Petr Bílek

Branky: 35. Ronaldo (pen.), 50. Pepe (Kroos), 61. Benzema (Rodríguez) – 4. Neymar (Suárez)

Karty:   74. Carvajal (REA), 90+3. Ronaldo (REA) – 9. Messi (BAR), 14. Neymar (BAR), 34. Piqué (BAR), 38. Iniesta (BAR)

Real Madrid: Casillas – Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo – Rodríguez, Modrić (89. Arbeloa), Kroos, Isco (84. Illarramendi) – Benzema (87. Khedira), Ronaldo.
    Náhradníci: Navas – Varane, Arbeloa, Nacho, Khedira, Illarramendi, Hernández.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Mathieu – Xavi (60. Rakitić), Busquets, Iniesta (72. Roberto) – Suárez (69. Pedro), Messi, Neymar.
    Náhradníci: ter Stegen – Bartra, Alba, Rakitić, Roberto, Pedro, Munir.

Rozhodčí: Gil – Nevado, Martínez