Boavista – FC Ferreira 1:2 (kon.) | Moreirense – Gil Vicente 2:0 (kon.) | Arouca – Porto 0:5 (kon.)
Moreirense FC
2:0 (0:0)
Gil Vicente FC
Sobota 25.10.2014, 17:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos • Portugalská Primeira Liga

To je z tohoto utkání vše, přeji hezký zbytek večera. (20:17:02)

Zápas skončil. Ve druhé půli byli jednoznačně lepší fotbalisté Moreirense, kteří svou aktivitu vyjádřili i gólově. První branku vstřelil v 62. minutě aktivní Gerso. Na něj dokázal navázat v 83. minutě Arsénio, jehož branka hosty definitivně zlomila.

90+2
    Yamisi dostává v první nastavené minutě žlutou kartu za ostrý skluz.

90+1
    Marwan za nelichotivá slova na adresu sudího dostává žlutou kartu.

90
    Domácí zahrávali pokutový kop, k exekuci se postavil Alex, bránu ovšem minul!

90
    Penalta pro domácí!

90
    Brankář Adriano za faul v pokutovém území obdržel žlutou kartu.

90
    Poslední střídání Moreirense, hřiště opouští Simões, zahraje si Battaglia.

87
    Fotbalisty Gil Vicente druhá branka naprosto zlomila, o vítězi je rozhodnuto, hráči Moreirense kombinují s míčem na vlastní polovině.

84
    Hostujícímu celku už příliš mnoho času na vyrovnání nezbývá, jenže jak je nám známo, ve fotbale je možné cokoliv.

83
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Dovoluji si říci, že o vítězi tohoto utkání je rozhodnuto. ARSÉNIO MARTINS LAUFERTE NUNES je autorem druhého gólu domácího celku. Teď už to budou mít hosté hodně těžké.

80
    Hosté se teď během dvou minut dostali ke dvěma střelám, neboť domácí měli menší problémy s rozehrávkou, ani jedna ze střel však nezamířila mezi tři tyče.

77
    Hráči Moreirense utkání kontrolují, fotbalisté Gil Vicente se sice teď dostali ke střele, té ovšem chyběla přesnost a Marafona tak může být v klidu.

73
    Tentokrát vyměňují hráče domácí, Cardoza nahrazuje Arsenio.

70
    Poslední střídání Gil Vicente, hřiště opouští Avto, zahraje si Batista.

69
    Simões za svůj faul dostal žlutou kartu.

68
    Nutno říci, že domácí se do vedení dostali zaslouženě, v utkání jsou zatím lepším týmem.