Benátky n/J – Most 3:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 0:2 (kon.) | Motor ČB – Šumperk 6:3 (kon.)
Havířov – Kladno 5:2 (kon.) | Ústí n/L – Kadaň 1:3 (kon.) | Prostějov – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
1:3 (0:2, 1:0, 0:1)
Sportovní klub Kadaň
Sobota 25.10.2014, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • 1. liga (ČR)

Nejlepšími hráči byli z týmu hostí: Jan Strmeň a z týmu domácích: Ladislav Gengel. (20:21:24)

60:00

59:02
    Domácí hrají bez brankáře.

59:02
    Další potyčka u brány hostí. Vyloučeni současně Martin Baránek (UNL) na dvě minuty za hrubost a Martin Kadlec (KAD) na dvě minuty za držení protihráče. Hraje se 4 na 4.

58:34
    Vladimír Brož střílí od modré, jeho střela do brány hostí neprošla.

58:02
    Oddechový čas pro hosty.

56:29
    Strhla se potyčka u brány hostí. Z týmu domácíh Ladislav Gengel vyloučen na dvě minuty za krosček, Petr Přeučil vyloučen na 5 + 20 za hrubost . Z týmu hostí Aleš Pavlas vyloučen na dvě minuty za držení protihráče a Martin Mazanec na 5+ 10 za hrubost. Hrát se bude 5 na 5.

56:03
    Icing hostí.

55:47
    I dorážku Martina Baránka Strmeň nepropouští.

55:10
    Jaroslav Roubík střílí, ale bránu těsně minul, zkusil to poté ještě Martin Vágner, jeho střelu Strmeň vyrazil do ochranné sítě.

54:34
    Ofsajd domácích.

54:00
    Jakub Pořický přestřeluje bránu a hosté vyvážejí puk do útočného pásma.

53:46

53:36
    Vladimír Brož prostřelil obranu domácích, teč Jana Kloze se však zastavil za zády Strmeně těsně před brankovou čarou.

52:53
    Další šance Jaroslava Roubíka, Strmeň se nenechá překvapit.

52:27
    Šanci měl nyní Jaroslav Roubík, před kterým se objevil puk. Střelu vyrazil Strmeň.

51:25
    Po mantinelu probíhají osobní souboje. Ani jeden z týmů se u puku neudrží nadlouho.

49:35
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Domácí vedou opět o dva góly. Zpoza brány projel Jiří Charousek, který předal puk MARTINU KADLECOVI a ten zakončil přesně. Asistence: Jiří Charousek, Anton Berlev

49:16
    Ihned po vhazování pokryl Volke puk pod svoji lapačku.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 29. Merta (Černý, Smetana) – 4. Novák (Novák, Hejcman), 14. Tejnor (Kůs, Hlava), 50. Kadlec (Charousek, Berlev)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Petrásek) – Kolafa, Holomek, Brož, Vágner, Černý, Smetana, Trončinský – Budínský, Roubík, Rod – Baránek, Kloz, Tůma – Merta, Gengel, Pořický – Suchan, Vávra, Přeučil
    Sportovní klub Kadaň: Strmeň (Mouček) – Mazanec, Stehlík, Trefný, Sathmary, Pavlas, Tejnor, Opalek – Ton, Chlouba, Jíra – Novák, Hejcman, Novák – Kůs, Charousek, Kadlec – Hlava, Berlev, Hammerbauer

Rozhodčí: Jakub Smitka – Tomáš Svoboda, Petr Maštalíř