Děčín – Jindř. Hradec 1:2 (po pr.) | SK Karviná – Vsetín 2:5 (kon.) | Klášterec nO – Kobra 2:3 (kon.)
Řisuty – Jablonec n/N 2:1 (kon.) | Technika Brno – Přerov 3:2 (po pr.) | Poruba 2011 – Opava 9:2 (kon.)
SHK Hodonín – Břeclav 3:1 (pře.) | Kolín – Mor. Budějovice 1:2 (kon.) | Bílina – Vrchlabí 5:4 (2:1 po s.n.)
Žďár n/S – Nymburk 5:4 (0:2 po s.n.) | Klatovy – Sokolov 2:7 (kon.) | Tábor – Trutnov 6:1 (kon.)
Nový Jičín – Val. Meziříčí 4:2 (kon.)
HC Děčín
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Sobota 25.10.2014, 15:30 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ

Je dobojováno. Hosté si nakonec odvážejí výhru v prodloužení, Děčín tak získal jeden bod. To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek soboty a u dalších online přenosů se těším na shledanou. (18:45:32)

60:32
    Vajgar právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Krátce po začátku prodloužení přesně mezi tři tyče zamířil JOSEF MAZANEC a hosté si tak připsali bonusový bod navíc. Asistence: Ota Lazorišák.

60:01

Základní část nezná vítěze, a tak budeme svědky prodloužení, které začne za malou chvíli.

60:00

59:30
    Z protiútoku pak zahrozil Milotinský, ale i Lavinger se zaskvěl. Nyní je to doslova a do písmene souboj obou gólmanů.

59:00
    Hosté velmi dobře brání své pásmo a ke skórování Děčín nepouštějí.

58:27
    Fojt znovu nechal vyniknout Kůdelu, který v posledních minutách čelí tlaku Medvědů.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32
    Medvědi kombinuje před Kůdelou, ale k pořádné střele se zatím nedostali. Až nyní střílel Volráb, ale Kůdela připraven.

57:04
    Vhazuje se po levici Kůdely.

56:48
    Medvědi mířili do pásma hostí, kde rozjel akci Kuchynka. Ten poslal puk na Oliveriuse, ale jeho zpětnou přihrávku zachytila znovu pozorná obrana Vajgaru.

56:13
    I Děčín už je kompletní.

55:40
    Děčín se hned po vhazování ve svém pásmu osvobozuje.

55:28
    Hosté jsou v plném počtu a nyní je čeká přesilová hra, která může trvat 45 vteřin.

55:05
    Procházka chtěl napravit svůj neúspěch při trestném střílení a nyní jedovatou střelou zaměstnal Lavingera. Ten ale puk opět chytá.

54:49
    Mela před hostující brankou. Ale ani Volrábovi ani Haškovi se nepodařilo propasírovat puk za záda Kůdely.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. Kuchynka (Kaltenböck) – 49. Šperger (Dvořák), 61. Mazanec (Lazorišák)

HC Děčín: Lavinger (Šticha) – Filipovský, Kvaček, Kaltenböck, Hříbal, Vegner, Zedek, Klement – Hašek, Volráb, Fojt – Chovanec, Oliverius, Kuchynka – Drnec, Chládek, Chamrád – Bačák, Kment, Vacek
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Kůdela (Kudrfalec) – Jindra, Procházka, Jon, Zich, Kořínek, Popelka, Tržil – Skokan, Mazanec, Lazorišák – Košťál, Šperger, Voříšek – Tomšík, Švihálek, Dvořák – Milotinský

Rozhodčí: Horinek – Laczko, Špála