San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.)
Ottawa Senators
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
New Jersey Devils
Neděle 26.10.2014, 01:00 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

Ode mě to bude všechno. Děkuji vám za pozornost a někdy příště u dalšího onlajnu na počtenou! (05:07:18)

Střely: 35:29 (11:7, 6:14, 14:5, 4:3)

A je hotovo! Ďáblové z dnešního zápasu získávají dva body, zatímco domácí Ottawa jeden. Podruhé v sezoně tak prohrála.

První branka dnešního zápasu padla až ve 31. minutě, postaral se o ní Alex Chiasson v přesilovce. Vyrovnat dokázali hosté o 80 sekund později díky trefě Seversona. Na něj ve 37. minutě navázal v přesilové hře Židlický. Domácí ale dokázali ještě vyrovnat, v 54. minutě se o to postaral Ryan.

Zápas dospěl až do prodloužení, ve kterém v čase 63:39 rozhodl český legendární útočník Jaromír Jágr!

Jaromír JÁGR - 2:3

63:39
    Devils právě vstřelili branku!
    Ale z další šance už se hosté prosazují a je rozhodnuto! JAROMÍR JÁGR naskočil do hry ze střídačky, dostal přihrávku od Gelinase a střelou zápěstím překonal Robina Lehnera! Rozhodl tak o tom, že bonusový bod získají hokejisté Devils! Asistence: Eric Gelinas, Adam Henrique.

63:16
    Eliáš poslal přihrávku na Henriquea, který měl úplně odkrytou branku, Lehner ale vytáhl fantastický zákrok!

63:07
    Hosté se usadili v útoku.

62:37
    Velká šance pro hosty! Za hru vysokou holí na Marka Židlického je vyloučen Clarke MacArthur (OTT).

62:26
    Brunner neprošel přes Wierciocha.

62:00
    Karlssonova přihrávka byla moc prudká a končí až skoro u Lehnera.

61:39
    Ceci střílel a Michálek clonil před brankou, Schneider přesto vyrazil kotouč!

61:26
    Střelu Chiassona z levé strany Schneider vyrazil.

60:58
    Domácí šli 3 na 2, Židlický ale zablokoval přihrávku a šanci přerušil.

60:46
    Židlický hledal před brankou Henriquea, puk na něj ovšem neprocpal.

60:16
    Karlsson pálil po vhazování, Schneider ovšem vyrazil puk hokejkou.

60:13
    Střelu Turrise musel lapit Schneider.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 31. Chiasson (Michálek, Ryan), 54. Ryan (Karlsson, Michálek) – 32. Severson, 37. Židlický (Severson, Eliáš), 64. Jágr (Gelinas, Henrique)

Ottawa Senators: Lehner (Anderson) – Phillips, Karlsson, Wiercioch, Ceci, Borowiecki, Gryba – MacArthur, Turris, Stone – Hoffman, Legwand, Neil – Ryan, Zibanejad, Chiasson – Michálek, Smith, Lazar
    New Jersey Devils: Schneider (Clemmensen) – Greene, Severson, Salvador, Židlický, Gelinas, Merrill – Cammalleri, Zajac, Jágr – Clowe, Eliáš, Brunner – Zubrus, Henrique, Ryder – Ruutu, Josefson, Gionta

Rozhodčí: Dwyer, McCauley – Cvik, Sericolo

Diváci: 19266