San Jose – Buffalo 1:2 (kon.) | Ottawa – New Jersey 2:3 (po pr.) | Philadelphia – Detroit 4:2 (kon.)
Montreal – NY Rangers 3:1 (kon.) | NY Islanders – Dallas 7:5 (kon.) | Toronto – Boston 1:4 (kon.)
St. Louis – Chicago 3:2 (kon.) | Minnesota – Tampa 7:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 0:3 (kon.)
Arizona – Florida 2:1 (po pr.) | Calgary – Washington 1:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 2:1 (po pr.)
Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Detroit Red Wings
Neděle 26.10.2014, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Z tohoto utkání je to z mé strany vše, přeji Vám krásné nedělní ráno. (05:01:47)

Tomáš Tatar (DET) 0+0, 3 střely, čas na ledě 15:21
    Tomáš Jurčo (DET) 0+1 3 střely, čas na ledě 10:44.

1. Jakub Voráček (PHI) 0+2
    2. Pavel Dacjuk (DET) 1+0
    3. Nicklas Grossmann (PHI) 1+0.

Zajímavé utkání, ve kterém každý tým chvilku tahal pilku, skončilo vítězstvím Philadelphie, jež v první polovině zápasu především bránila, avšak poté se pomalu rozjela a nakonec se může radovat ze zisku dvou bodů. Detroit nepředvedl vůbec špatný výkon, byl střelecky aktivnější, ale proti jeho střelcům stál bezchybný brankář Ray Emery.

60:00

59:51
    Letci jsou v útočné třetině a soupeři z Detroitu už moc dobře ví, že si dnes žádné body neodvezou.
    Michael RAFFL - 4:2

59:30
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Odražený puk u červečé čáry sebral MICHAEL RAFFL, který mířil přesně do odkryté branky a zdvojnásobil domácí vedení. Asistence: Michael Del Zotto, Claude Giroux.

59:07
    Vedle branky s pukem operoval Tatar, který ale neměl kudy procpat puk za záda Emeryho.

58:44
    Umberger se zmocnil kotouče, na střelu do prázdné branky to ale nestačilo.

58:31
    Jonas Gustavsson je na střídačce a Detroit to zkouší v šesti!

58:31
    Hodně zbytečné zakázané uvolnění Philadelphie, která musí čelit buly po levici Raye Emeryho.

58:12
    Jen tak tak, že nedorozumění v hostující obraně neskončilo brankou Couturiera.

57:50
    Simmonds na chvíli pozdržel rozehrávku Detroitu, který se nemůže dostat do útočného pásma.

57:27
    Giroux bekhendem nahodil a raději se vrátil do obrany.

57:16
    Puk vylétl ze hřiště, což domácímu týmu přišlo vhod. Následuje reklamní přestávka a samotný závěr třetí třetiny.

56:55
    Rudá křídla jsou stále u puku, švih Henrika Zetterberga byl ale zneškodněn.

56:33
    Zetterberg vlétl před branku Philadelphie, Emery ale opět připraven.

Petr Kašpárek

Branky a nahrávky: 39. Grossmann (VandeVelde, Raffl), 47. Raffl (Voráček, Del Zotto), 52. Schenn (Voráček, Streit), 60. Raffl (Del Zotto, Giroux) – 16. Sheahan (Nestrašil, Jurčo), 47. Dacjuk (Helm)

Philadelphia Flyers: Emery (Mason) – Grossmann, Streit (A), Del Zotto, Schultz, Gostisbehere, L. Schenn – Raffl, Giroux (C), Voráček – B. Schenn, Bellemare, Simmonds (A) – Umberger, Couturier, Read – VandeVelde, Jones, Akeson.
    Detroit Red Wings: Gustavsson (Howard) – Kronwall (A), Ericsson, DeKeyser, Quincey, Smith, Kindl – Abdelkader, Zetterberg (C), Nyquist – Tatar, Dacjuk (A), Helm – Nestrašil, Sheahan, Jurčo – Miller, Glendening, Andersson.

Rozhodčí: O´Rourke, Charron – Devorski, Driscoll

Diváci: 19 867