2:2 (2:1)
FC Red Bull Salzburg
Neděle 26.10.2014, 16:30 • Untersberg-Arena • Rakouská Bundesliga

Já se s vámi pro dnešek loučím a přejí příjemný zbytek večera. (18:26:43)

Tak a máme tu konec. Dnešní zápas byl velmi zajímavý už od začátku kdy se už v sedmé minutě prosadil Reyna, který byl po celý zápas velmi dobrý a velmi trápil obránce Salzburgu. Ve dvaadvacáté minutě vyrovnal Kampl po dobré individuální akci. Poté brankář Gulácsi nesmyslně fauloval ve vápně Reynu a vyfasoval červenou kartu a oslabil tak svůj tým, z následného pokutového kopu překonal už nového brankáře Walkeho Huspek a poslal tak svůj tým do vedení 2:1 které trvalo až do 81. minuty kdy dokázal vyrovnat Sabitzer a takovýmto výsledkem zápas i skončil. Domácí si dnes zasloužili vyhrát, bohužel pro ně ale neproměnili hodně slibných šancí a tak se musejí spokojit "jen" s jedním bodem.

Držení míče : 39% – 61%
    Střely celkem : 9 – 18
    Střely na branku : 4 – 6

90+4

90+3
    Na konci zápasu ještě dostává žlutou kartu Strobl.

90+3
    Rozhodčí každou chvíli ukončí utkání, nejspíše za stavu 2:2.

90+1
    Domácí střídají potřetí. Ze hřiště odchází Huspek a na pár minutek ho nahradí Wallner.

90
    Velmi dobře to teď udělal Huspek! Ten se probil po pravé straně až do vápna, tam se kličkou dostal přes dva hráče a dokázal vystřelit, jeho střelu chytá Walke.

88
    Salzburg se snaží ještě otočit vývoj zápasu. Z hranice vápna z otočky vypálil Soriano, bohužel pro něj vysoko nad branku.

87
    Už se hrají poslední tři minutky zápasu plus nějaké to nastavení.

85
    Reyna se už poněkolikáté dostal do úniku, tentokrát prošel až do vápna a pokoušel se znova obejít brankáře, ten ho stejně jako na začátku zápasu stáhl za nohu, ale tentokrát se pokutový kop pískat nebude.

83
    Žlutou kartu za nepříjemný faul dostává domácí hráč Martschinko.
    SABITZER - 2:2

81
    Salzburg právě vstřelil branku!
    A přeci jenom je tu vyrovnání! MARCEL SABITZER vypálil z hranice vápna k pravé tyči Stankovičkovi branky a vyrovnává na 2:2 !

80
    Hosté nyní dostávají pod tlak domácí. K obrovské šanci se vápně dostal střídající Bruno ale brankáře domácích neprostřelil.

79
    Střídají také domácí. Hřiště opouští Völkl a nahrazuje ho Brauer.

78
    Třetí střídání na straně hostů. Hřiště opouští Leitgeb a místo něj nastupuje Bruno.

78
    Z následného rohového kopu se nic nebezpečného nestalo a míč mají na svých kopačkách domácí.

77
    Ke střele uvnitř vápna se dostal Karner, jeho střelu vyráží brankář Walke na roh.