Club Brugge – Gent 2:2 (kon.) | Anderlecht – Standard 0:2 (kon.) | Mouscron – Lokeren 2:2 (kon.)
Club Brugge KV
2:2 (2:1)
KAA Gent
Neděle 26.10.2014, 14:30Belgická Jupiler Pro League

Zápas je u konce a oba týmy se nakonec rozejdou smírně s jedním bodem. Do druhého poločasu vstupovali domácí s vedením 2:1. Jenže v 52. minutě se nechal vyloučit Duarte a Gent tak hrál dlouhou přesilovku. Tu hosté, konkrétně Rafinha, využili v 63. minutě a srovnali tak na 2:2. Domácí se dokázali soupeři i v deseti vyrovnat, vstřelit mu gól již však ne. Ani Gent už branku nepřidal a zápas tak končí remízou 2:2. Ode mě je to dnes vše a já se s vámi loučím. (16:31:12)

90+5

90+4
    Ryan teď musel několikrát zasahovat.

90+1
    Oularé šel s balónem do šestnáctky, ale přes bránící stopery nepřešel.

90+1
    Nadějná situace Clubu se rodila před Selsem. Vše skončilo po špatné Vazquezově přihrávce.

88
    Miličevič to zkusil z dálky, ale nezamířil přesně.

87
    Silva dobře vystřelil, Sels byl ale pohotový a ránu vyrazil.

86
    Club si vybojoval roh a Oularé hecuje diváky.

85
    Poslední výměna také u hostí. Hřiště opouští Lepoint a na závěr utkání přichází Pollet.

82
    Poslední změna přichází na straně Grugge. Gedoze střídá Vazquez.

81
    Střídání KAA Gent: Odchází Raman a na poslední minuty se do hry zapojuje Saief.

78
    Domácí Club je jako pod zámkem. Dokáže nepolevit tlaku Gentu?

75
    Pěkně rušno teď bylo na malém vápně před Ryanem, stopeři Clubu však nepřipustili ztrátu míče.

74
    Raman dobře pálil z otočky a Ryan musel být ve střehu.

72
    Soumahoro se po krásném průniku dostal do šestnáctky a předal míč Depoitrovi. Ten nastřelil pouze hráče před sebou.

70
    Soumahoro dostal míč do vápna, pro odražený balón si došel Neto, který při střele podklouzl a nezamířil tak přesně.

68
    Foket je potrestaný žlutou kartou.

67
    Druhé střídání domácích, odchází autor všech branek Clubu Tom De Sutter a na trávník sprintuje Oularé.