Club Brugge – Gent 2:2 (kon.) | Anderlecht – Standard 0:2 (kon.) | Mouscron – Lokeren 2:2 (kon.)
Royal Excel Mouscron
2:2 (1:0)
Sporting Lokeren
Neděle 26.10.2014, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická Jupiler Pro League

Je dobojováno. Skončilo další utkání belgické Jupiler Pro League, kde dnes přivítal Mouscron na svém trávníku Lokeren. Domácí šli v prvním poločase do vedení, ale na začátku druhé půle vyrovnal Leye a o sedm minut později dokonal obrat Marić, který skóroval z penalty. Domácím se podařilo v pětasedmdesáté minutě vyrovnat nádhernou trefou střídajícího Dingomeho. Šest minut před koncem základní hrací doby se nechal po druhé žluté kartě vyloučit Scholz a domácí hráli přesilovou hru. Tu však nedokázali využít a tak končí utkání smírně 2:2. (21:58:27)

90+5

90+4
    Nepříliš povedenou standardku hlavičkoval Odoi daleko od branky.

90+3
    Domácí budou rozehrávat standardní situaci z pravé strany. Dobrá příležitost pro Mouscron.

90+2
    Žlutou kartu dostává Overmeire (KSC Lokeren).

90+2
    Overmeire fauloval Delacourta a domácí budou u balónu.

90+1
    Na začátku nastavení jsou aktivnější hostující hráči, ale k ohrožení De Vlamyncka, se nedostávají.

90
    Rozhodčí nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Balón je převážně na středu hřiště. Ani jeden z týmů se zatím nikam do útoku nehrne.

88
    Střídání v týmu KSC Lokeren: ze hřiště odchází Vanaken, přichází Corryn.

87
    Persoons přistrčil Vandendriesscheho, čehož si všiml rozhodčí a píská hostujícímu hráči faul.

86
    Následnou standardní situaci odvrátili hostující hráči vcelku bez problémů.

84
    Rozhodčí Wouters vytáhl žlutou kartu pro Scholze, který si počínal nedovoleně, a jelikož je to již jeho druhá karta v dnešním utkání, tak jeho počínání v dnešním utkání končí a domácí budou hrát na konci utkání přesilovou hru.