Chievo – Janov 1:2 (kon.) | Juventus – Palermo 2:0 (kon.) | Udinese – Atalanta BC 2:0 (kon.)
Cesena – Inter 0:1 (kon.) | Lazio – Turín 2:1 (kon.) | Neapol – Hellas Verona 6:2 (kon.)
AC Milán – Fiorentina 1:1 (kon.)
Udinese Calcio
2:0 (2:0)
Atalanta Bergamo
Neděle 26.10.2014, 15:00 • Stadio Communale Friuli, Udine • Italská Serie A

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (16:49:20)

Je dobojováno! Sledovali jsme vyrovnané utkání, které nakonec zvládlo lépe domácí Udinese, které porazilo Bergamo 2:0. Domácí vstřelili obě branky v prvním poločase a nakonec to na vítězství stačilo. Hosté se v útočné fázi hodně trápili a potvrdili, že se střílením branek mají v této sezoně velké problémy.

90+3

90+3
    Po střele musel ještě zasahovat Karnezis, ale zvládl to a víc se už nestane.

90+2
    Domácí kontrolují konec utkání. Je jasné, že Udinese vybojuje cenné tři body.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Žlutou kartu ještě vyfasoval hostující Luca Cigarini.

87
    Udinese střídalo. Dohrál Di Natale a zahraje si Alexandre Geijo Pazos.

85
    Vše podstatné se odehrává ve středu hřiště a na další šanci stále čekáme. To samozřejmě vyhovuje domácím, kteří vedou o dvě branky.

83
    Bergamo se snaží, ale vypadá to, že dnes všechny body získá Udinese, které kontroluje konec utkání.

82
    Po hezké akci se dostal ke střele z vápna domácí Allan Marques Loureiro, ale Sportiello vytasil dobrý zákrok a míč vyrazil!

80
    Ani šestý roh hostů k ničemu nevedl a Bergamo tak i nadále prohrává o dvě branky. Před námi je posledních deset minutek.