Cordoba – Real Sociedad 1:1 (kon.) | Eibar – Granada 1:1 (kon.) | Malaga – Rayo Vallecano 4:0 (kon.)
Espanyol – La Coruňa 0:0 (kon.) | Sevilla – Villarreal 2:1 (kon.) | Getafe – Atlético 0:1 (kon.)
Malaga CF
4:0 (3:0)
Rayo Vallecano
Neděle 26.10.2014, 12:00 • Estadio La Rosaleda, Málaga • Španělská LaLiga

To je z mé strany vše, hezký nedělní den přeji. (13:49:07)

Je konec! Sledovali jsme utkání, ve kterém zcela dominovala domácí Málaga, která nakonec vyhrála nad Vallecanem vysoko 4:0. Domácí o svém vítězství rozhodli v prvním poločase, který vyhráli 3:0. Po změně stran se utkání už jen dohrávalo a nehrálo se v žádném velkém tempu. Výsledek hovoří za vše a Málaga tedy vyhrála zcela zaslouženě.

90+3

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky, takže hrát se ještě chvíli bude. Domácí drží míč a v klidu kombinují na své polovině.

90+1
    Manucho to ještě zkusil z levé strany, ale poslal míč vysoko nad branku Málagy.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Domácí se i tentokrát v pohodě ubránili a vypadá to, že se už nic nestane.

89
    Rychlá akce hostů, kteří nakonec vybojovali roh.

88
    Ale nebylo z toho nic, protože Horta poslal míč vysoko nad branku hostů.

87
    Po faulu je tu hodně zajímavá standardní situaci pro domácí, přesně z rohu velkého vápna.

86
    Po dobrém centru z pravé strany se do zakončení dral Santa Cruz, ale k míči se nakonec nedostal.

85
    Domácí jsou opět u míče a nikam nepospíchají. Vypadá to, že další branky se už nedočkáme a Málaga si dokráčí pro pohodové vítězství.

83
    Aktivní Ignacio Camacho napřáhl z dálky, ale jeho dělovce scházela přesnost.

81
    Po centru se k hlavičce dostal Santa Cruz, ale podle rozhodčího byl v těsném ofsajdu.

80
    Deset minutek před koncem vede domácí celek stále 4:0. Utkání se už pouze dohrává, tak uvidíme, zda se ještě dočkáme něčeho zajímavého.

78
    Málaga střídala. Odešel Nordin Amrabat a zahraje si Roque Santa Cruz.

76
    Další ofsajd, tentokrát v něm byl hostující útočník Gaël Kakuta.

75
    Nyní šli domácí dva sami na hostujícího brankáře, ale nakonec rozhodčí posoudil situaci jako ofsajdovou.

73
    Na druhé straně vše zastavil rozhodčí, protože Amrabat si podle něj pomohl v souboji faulem.

Jakub Kopřiva

Branky: 6. Samuel (Amrabat), 21. Darder (Antunes), 45. Juanmi (Amrabat), 49. Amrabat (pen.)

Karty:   14. Rosales (MLG) – 29. Baptistão (VLL), 38. Baena (VLL), 41. Tito (VLL), 48. Amaya (VLL)

Malaga CF: Kameni – Rosales, Sergio Sánchez, Weligton (C), Antunes – Camacho, Juanmi, Darder (60. Recio) – Samuel (62. Horta), Castillejo – Amrabat (78. Santa Cruz).
    Náhradníci: Ochoa – Torres, Recio, Duda, Santa Cruz, Horta, Juanpi.

Rayo Vallecano: Toño – Tito, Amaya, Zé Castro, Insúa (30. Aquino) – Trashorras (C) (55. Jozabed), Baena – Licá, Pozuelo (61. Manucho), G. Kakuta – Baptistão.
    Náhradníci: Álvarez – Morcillo, Aquino, Quini, Jozabed, Jonathan Pereira, Manucho.

Rozhodčí: Alfonso Álvarez – Gallego, Barranco