Vsetín – SK Karviná 8:1 (kon.) | Mountfield HK – Chrudim 5:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 4:3 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 7:4 (kon.)
Mountfield HK
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
HC Chrudim
Neděle 26.10.2014, 12:00 • Zimní stadion v Hradci Králové • Liga juniorů

Je konec, Hradec nakonec utkání ovládl celé střetnutí v poměru 5:1. Hattrickem se blýskl domácí Jiří Uhlík a dvěma góly taktéž Lukáš Nedvídek. O úpravu skóre z hostující strany se postaral Ondřej Karásek. Ode mě pro tuto chvíli vše, pěkný zbytek neděle. (14:05:52)

60:00

59:13
    Beček dostává dvě minuty za vysokou hůl a v závěru tak ještě oslabí svůj tým.

59:01
    Rozeběhla se poslední minuta zápasu, Hradec se drží v útočné třetině.

57:52
    Hostující Kopečný se snažil domácí obraně upláchnout po levém křídle, Hradečtí se však stihli rychle vrátiti a hráče odzbrojit.

56:50
    Dudák poslal prudký puk před bránu Chrudimi, ke střele se ale nakonec dostal až od modré Hercig. Mířil však vedle.

55:24
    Celá pěti hostujících hráčů nyní úřaduje ve středu pole, Korečkovi se nakonec povedlo zachytit rozehrávku domácích. Dále už však díky dlouhému střídání zaútočit nedokázal.

54:56
    Snaží se ale i Chrudim, nahození na Štěpánka však bylo příliš prudké.

54:07
    Hercig natáhl od modré a hostující brankář se musel pravým betonem hodně činit, aby střelu zachytil.

53:28
    Po chvíli však přichází další spíše nahození na hostující bránu a zákrok Cvrčka.

53:00
    Hradečtí se drží před Cvrčkem, ten nakonec nyní puk ukryl do své náruče.

52:08
    Přesilovka pro domácí hráče, dvě minuty dostává Machač za podražení.

51:31
    Dvě zakázaná uvolnění hostů po sobě, Hradec se tak znovu delší dobu udrží v útočné třetině.

50:59
    Jiruška se nebezpečně vehnal do třetiny domácích, tam si narazil puk s levým bekem a snažil se vystřelit. Puk mu ale nakonec sjel po čepeli za bránu.

50:25
    Hostům se však po delším bránění podařilo dostat Mountfield ze své třetiny.

49:15
    Hradečtí už jsou ale znovu nastěhovaní v útočné třetině a snaží se rychle odpovědět na gól Chrudimi.

48:06
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Chrudimi se podařilo vstřelit první branku. Petr Kostkan vystřelil od modré a před Ašenbrennerem puk tečoval za jeho záda ONDŘEJ KARÁSEK. Asistence: Petr Kostkan, Miloš Kalous.

46:54
    Domácí hráči už jsou v plném počtu zahrají si tak krátkou přesilovou hru.

46:30
    Hradečtí jsou i nadále aktivnější. Cvrček ale prozatím zasahovat nemusel.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 10. Nedvídek (Uhlík, Piegl), 16. Uhlík (Nedvídek, Bezděk), 32. Uhlík (Kovářů), 35. Nedvídek (Uhlík), 45. Uhlík – 49. Karásek (Kostkan, Kalous)

Mountfield HK: Ašenbrenner (Veselý) – Plášil, Faltýnek, Skála, Suda, Bezděk, Miškář, Hercig, Uhlík, Dudák, Kovářů, Kocián, Kratochvíla, Nedvídek (C), Malinský, Kastner, Michálek, Jebavý, Piegl, Synek, Pavlík. Trenér: Aleš Krátoška
    HC Chrudim: Cvrček ( Peřina) – Bečev, Bohuněk, Burkoň, Haltuch, Jiruška, Kalous, Karásek, Kohoutek, Kopečný, Kostkan, Koreček, Machač, Meier, Pilař, Polák J., Polák O., Štěpánek, Tichý. Trenér: Jiří Polák