Vsetín – SK Karviná 8:1 (kon.) | Mountfield HK – Chrudim 5:1 (kon.) | Havířov – Poruba 2011 2:6 (kon.)
Ústí n/L – Litoměřice 4:3 (kon.) | PZ Kladno – Kobra 7:4 (kon.)
PZ Kladno
7:4 (4:2, 3:0, 0:2)
HC Kobra Praha
Neděle 26.10.2014, 19:15 • ČEZ stadion Kladno - 2. plocha • Liga juniorů

Děkuji za pozornost a příště zase napočtenou. (21:27:22)

V poslední třetině byla vidět hra, kterou mělo Kladno jednoznačně pod kontrolou. Nehnali se dopředu a hráli zodpovědně v obraně. V posledních pěti minutách ale polevili a Kobra dvěma góly snížila stav utkání.

60:00

59:52
    Habrdla drsným bodyčekem poslal k zemi hostujícího Bednáře.

58:39
    Kobra právě vstřelila branku!
    A další snížení hostů. Novák našel před brankou skvěle postaveného TOMÁŠE VERNERA, který už neměl problém překonat Kaňku. Asistence: Petr Novák.

58:14

57:20
    Kadlec svojí dělovkou míjí branku.

56:14
    Za krosček odchází za katr koberský Straka.

55:57
    Hosté využívají přesilovku. Student pálil od modré čáry a jeho střelu těsně před brankářem šikovně tečoval TOMÁŠ HORNÍČEK. Asistence: Robin Student.

55:49
    Další nahození opět kryje spolehlivý Kaňka.

55:00
    Vencl byl sám před Kaňkou, ale nedokázal pořádně zvednout kotouč.

54:37
    Finstrova střela nemohla slavit úspěch.

54:27
    Za hákování odchází znovu domácí Fikáček.

53:25
    Strakův projektil končí jen na betonech Kaňky.

52:55
    Kladno jde do třech. Za držení odchází kladenský Christl.

52:35
    Studentovu střelu od modré chytá Kaňka lapačkou.

52:01
    Za faul kolenem odchází na trestnou lavici domácí Habrdla.

51:49
    Oba týmy v plném počtu.

50:55
    Finstr střelou přes obránce neuspěl a trefil beton Kaňky.

Roman Pošta

Branky a nahrávky: 1. Habrdla (Pliml), 5. Havlůj (Veselý), 7. Bodor, 18. Šroubek (Novák), 27. Jabůrek (Krejčík), 35. Veselý (Habrdla), 36. Veselý – 6. Finstr, 10. Švehelka (Bednář), 56. Horníček (Student), 59. Verner (P.Novák)

PZ Kladno: Kaňka (Frolík) – Krejčík, Fikáček, Dolejší, Procházka, Habrdla, Veselý, Novák, Christl, Černý, Himl, Bodor, Jabůrek, Keller, Havlůj, Bednár, Pliml, Hájek, Kadlec, Švec, Šroubek
    HC Kobra Praha: Brunát (Kunšt) – Matoušek, Horníček, Petrov, Bednář, Danda, Finstr, Straka, Anděl, Prokop, Sládek, Student, Švehelka, Novák P., Novák S., Jobek, Půlpán Vencl, Verner