Los Angeles – Columbus 5:2 (kon.) | Chicago – Ottawa 2:1 (kon.) | Anaheim – San Jose 1:4 (kon.)
Vancouver – Washington 4:2 (kon.)
Chicago Blackhawks
2:1 (0:0, 2:1, 0:0)
Ottawa Senators
Pondělí 27.10.2014, 00:05 • United Center, Chicago • NHL

To je z dnešního utkání vše, první dvě třetiny jsme viděl strhující hokej nahoru, dolů. V poslední třetině už tempo hry kapánek upadalo, ale i tak to byla krásná podívaná. Dva body do tabulky si připisují domácí Blackhawks, hosté odjíždějí domů s prázdnou. Chicago svého dnešního soupeře přestřílelo 45 ku 33.
    Já vám děkuju za pozornost a těším se na Vás u dalšího přenosu, sportu zdar a hokeji zvlášť. Dobrou noc. (02:53:30)

58:17
    Probíhají poslední chvíle třetí třetiny, uvidíme co vymyslí trenér Ottawy MacLean.

57:49
    Keith nezpracoval kotouč a hráči domácího celku tak musí vyklidit útočnou třetinu.

57:08
    Zakázané uvolnění tentokráte na straně Senators.

57:00
    Poslední tři minuty třetí třetiny.

56:53
    Hráči Chicaga si koledují o vyrovnávající gól, ve třetí třetině absolutně přestali hrát.

55:20
    Michálek dojíždí puk v rohu kluziště.

53:46
    Hráči Blackhawks se dostali do přečíslení tři na jednoho, ale vůbec si nerozuměli a celá akce tak končí nahrávkou do prázdna.

53:00
    Versteeg se pokusil zakončit, ale v bráně je pozorný Anderson, který bez problémů chytá.

52:04
    Další zbytečné vyhození přes všechny čáry v podání Chicaga.

50:36
    Chicago se ve třetí třetině vůbec nikam nežene, připadá mi, jako by neměli chuť útočit.

50:07
    Střela Smitha byla sražena obranou Blackhawks do hlediště.

Štěpán Hladký

Branky a nahrávky: 21. Toews (Keith, Kane), 34. Seabrook (Richards, Hossa) – 28. Michálek (Chiasson)

Chicago Blackhawks: Darling (Raanta) – Seabrook, Keith, Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, Van Riemsdyk – Hossa, Toews, Sharp – Kane, Shaw, Versteeg – Saad, Richards, Bickell – Smith, Kruger, Morin
    Ottawa Senators: Anderson (Lehner) – Karlsson, Phillips, Ceci, Wiercioch, Gryba, Borowiecki – Stone, Turris, MacArthur – Chiasson, Zibanejad, Ryan – Neil, Legwand, Hoffman – Lazar, Smith, Michálek

Rozhodčí: Furlatt, Kozari – Lazarowich, Shewchyk

Diváci: 21 310