Ostrava – Příbram 0:1 (kon.) | Liberec – Slovácko 3:1 (kon.) | Brno – Jablonec 3:1 (kon.)
Jihlava – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Dukla Praha – Znojmo 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Třinec 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Slavia – Táborsko 6:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 1:1 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
4:2 (4:0)
FK Třinec
Pondělí 27.10.2014, 14:30 • SCM Složiště • Juniorská liga

Zápas končí vítězstvím Dynama, které porazilo Třinec díky výbornému prvnímu poločasu 4:2. Po změně stran sice měl Třinec několik šancí, ale gól dali jen Gomola a Dedič. Za domácí se trefili dvakrát Kalod a jednou Martin Held s Korešem. Děkuji za pozornost. (16:29:23)

90

88
    Třinec právě vstřelil branku!
    Hosté se prosazují z nenápadné akce. Gól dal RENÉ DEDIČ.

88
    Za chvíli začne 90. minuta a moc se nastavovat nebude. Hraje se ve středu hřiště.

86
    ... další centr se Horákovi nepovedl. Míč pro hosty.

85
    ... Horák mířil na Kaloda, který přiťukl balon Křiváčkovi. Jeho střelu obrana tečovala na další roh...

84
    Koreš vybojoval rohový kop. Zahraje ho Horák...

82
    ... rozehrávka po zemi k ničemu nevedla. Následný centr odhlavičkoval osamocený Martin Held.

81
    Třinec vybojoval další rohový kop...

80
    Pěnka nahradil v domácím dresu Víta.

79
    Štěpán Koreš pálil hodně vedle pravé tyče.

78
    Jihočeši jsou opět na polovině soupeře, ale zatím se nemohou ve druhé půli prosadit.