Ostrava – Příbram 0:1 (kon.) | Liberec – Slovácko 3:1 (kon.) | Brno – Jablonec 3:1 (kon.)
Jihlava – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Dukla Praha – Znojmo 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Třinec 4:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Hr. Králové 4:0 (kon.) | Slavia – Táborsko 6:0 (kon.) | Plzeň – Sparta 1:1 (kon.)
FK Dukla Praha
3:3 (2:0)
1. SC Znojmo FK
Pondělí 27.10.2014, 14:00 • stadion Přátelství - Strahov • Juniorská liga

Druhý poločas byl v režii jediného muže – Kubilaye Yilmaze. Za stavu 3:0 pro Duklu hosté nesložili zbraně a dokázali vyrovnat. Reportáž ze zápasu bude k přečtení na webu juniorskaliga.cz. Já se s Vámi ze Strahova loučím a přeji hezký zbytek dne. (15:54:17)

90

88
    Brejcha tvrdě vypálil! Našel ale pouze rukavice připraveného Konvaliny.

86
    Agilní Yilmaz dělal problémy domácím bekům. Čtvrtý gól mu ale nedovolili.

84
    Po serii faulů Znojma se přecijen Pražané osvobozují a uklidňují nepříjemnou situaci.

82
    Dukla se i nadále brání, což se vůbec nelíbí místním divákům.

80
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo to opravdu dokázalo a vyrovnává! KUBILAY YILMAZ zaznamenává hattrick! Vávra si vybral druhou stranu než hostující kanonýr!

79
    Znojmo bude kopat penaltu!

76
    Vopatovu přihrávku na Brabence zastavil až praporek pomezního.

73
    Hosté se dál tlačí za vyrovnáním. Kopou rohový kop.

71
    Čeká nás ještě zajímavých 20 minut! KUBILAY YILMAZ prošel domácí obranou a přízemní ranou nedal Vávrovi šanci.

69
    Trenér hostů oživuje hru. Přichází Bogner místo Šálka.

67
    Janák je aktivní v napadání a dělá domácím stoperům značné potíže. Znojmo očividně není spokojeno se současným stavem.

66
    Volek chtěl zrychlit kombinaci ale byl nepřesný.

65
    Střídání v týmu FK Dukla Praha: ze hřiště odchází Moravec, přichází Brabenec.

63
    Dukla polevila a hned mohla litovat. Pokorný hlavou lízl centrovaný balon a Vávra si určitě oddychl. Byla to velice těsná záležitost!

61
    KUBILAY YILMAZ ještě vykřesal hostům šanci. Tvrdou střelou k tyči přidává svůj šestý gól v sezoně.

60
    Odchází střelec třetí branky Vopat, na hřiště se podíva Troníček.

59
    Pražané zřejmě touží po čtvrté brance a i nadále je ve tlaku.

Tomáš Lazar

Branky: 28. Brejcha, 32. Brejcha, 57. Tetour – 61. Yilmaz, 71. Yilmaz, 80. Yilmaz (pen.)

FK Dukla Praha: Vávra – Reiter, Brejcha, Schindler, Toman, Zoubek, Vopat (K), Tetour, Moravec, Kulikov, Volek
    Náhradníci: Bezdička, Bezpalec, Brabenec, Troníček, Steinbauer

1. SC Znojmo FK: Konvalina – Hrazdílek, Honz, Pokorný (K), Vala, Kirschner, Leminh, Yilmaz, Nehyba, Janák, Šálek
    Náhradníci: Slavík, Bogner, Hříbek, Bula

Rozhodčí: Zadinová – Vaňkát, Petřík