4:4 (1:1)
SK Slavia Praha
Úterý 28.10.2014, 18:00 • Sportovní hala STaRS, Třinec • 1. Futsal liga

Loučíme se s vámi a u dalšího přenosu, konkrétně v pátek 31. října, napočtenou. (19:54:04)

Zajímavý zápas končí spravedlivou remízou 4:4. Ve druhém poločase se nám oba celky rozstříleli a přidali po třech gólech. Nejlepšími hráči byli vyhlášeni za domácí Lukáš Baron, za Slavii Pavel Novotný.

40
    Filinger dostal přihrávku, ale nedokázal přesně zakončit a tak dnešní utkání vítěze nepozná.

40
    Dvě sekundy před koncem mají hosté možnost posledního autu.

40
    Hosté opět zkoušejí hru bez gólmana.

40
    Cieslar chytře vysouval Opluštila, ale pro příjemce byl pas příliš dlouhý.

39
    Pražané v krátké době dvakrát faulovali a minutu před koncem prohrávají v této činnosti 3:2.

39
    Na druhé straně byl sám před Sikorou Brychta, avšak třineckého brankáře neobelstil.
    Filinger se stihl včas vrátit.

38
    Obrovská šance domácích, Przyczko vypálil z vlastní poloviny na odkrytou bránu Slavie a Filinger tygřím skokem a konečky prstů balón vytáhl mimo bránu!

38
    Hosté pokračují s hrajícím brankářem.
    A. HRDINA - 4:4

37
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté sehráli power-play výborně. Filinger našel před brankovištěm ANTONÍNA HRDINU, který přesnou střelou po zemi k tyči vyrovnává na 4:4.

37
    Hosté si vzali první a poslední oddechový čas ve druhém poločasu.

37
    Centr Filingra z levé strany srazil k vlastnímu brankáři Cieslar. Třinecký gólman se štěstím míč lapil.

36
    Novotného střelu vyblokoval nohama do autu třinecký Cieslar.

36
    Nebezpečné střely Filingra z druhé vlny. První vykopl z brankové čáry Opluštil, proti druhé zasáhl gólman Sikora.

Igor Mainka

Branky: 1. Opluštil (Baron), 25. Baron, 32. Mendrok (Buryan), 32. Baron (Cieslar) – 16. Filinger (Bozděch), 28. Brychta (A. Hrdina), 33. A. Hrdina, 37. A. Hrdina (Filinger)

Karty:   28. Buryan (TRI) – 19. Míča (SLA), 30. Filinger (SLA)

SKP Ocel Třinec: Sikora (Kreželok) – Baron, Buryan, Csikán, Kalfas, Kantor, Očadlík, Opluštil, Przyczko, Samek, Cieslar. Trenér: Josef Cieslar st.
    SK Slavia Praha: Krajč (Kučera) – Brychta, Vejvoda, Filinger, Novotný, M. Hrdina, Míča, A. Hrdina, Matějka, Bozděch, Krajč.

Rozhodčí: Markovský, Honěk, Tomeš.