Židenice – Chodov 3:8 (kon.) | Bohemians - NE – ELITE PRAHA 4:1 (kon.) | Tatran – Jičín 4:3 (kon.)
Olomouc – Královské Vinohrady 6:4 (kon.) | Ne – Liberec 6:3 (kon.) | Vítkovice – Bonusia Ostrava 13:1 (kon.)
FbŠ E.P. Bohemians
4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
ELITE PRAHA
Úterý 28.10.2014, 15:00 • SH Děkanka • ČEZ Extraliga žen

To je z tohoto zápasu ode mě vše. Za hodinu nastoupí ke svému zápasu i muži Bohemians, jejichž soupeřem budou mistrovské Vítkovice. I tento duel můžete samozřejmě sledovat prostřednictvím našeho webu. Zatím na počtenou. (16:54:39)

Nejlepší hráčky utkání: Eva Loudová (BHS) – Veronika Zittová (ELI)

Střely na branku: 27:18
    Vyloučení: 0:1
    Využití: 0:0

Třetí třetina byla nejbohatší na zajímavé situace i na vstřelené góly. Nejprve na rozdíl tří branek navyšovala vedení domácích kapitánka Iveta Hyršlová. ELITE dokázalo svůj tlak zužitkovat až 8 minut před koncem díky Daniele Frantíkové. Ze závěrečného tlaku a velkého množství šancí už se hostující hráčky prosadit nedokázaly. V poslední minutě přidala Hana Polákové ještě jeden zásah domácích a konečné skóre zápasu tak zní 4:1 pro Bohemians.

60:00

59:37
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    Ani nedošlo na hru bez gólmana. Jarešová zatáhla míček na útočnou polovinu, nahodila ho na branku, kde ho za záda Gécové jemnou tečí posílá HANA POLÁKOVÁ. Asistence: Kristýna Jarešová.

59:31
    Bohemians se zmocňují míčku.

58:39
    Zittová se na středu dostala ke střele, Kreisingerová skvěla vyráží.

58:21
    Burdová s Jarešovou dokázaly dostat míček do větší vzdálenosti od své branky.

57:52
    Oddechový čas pro hosty.

57:38
    Gécová sebrala míček před Loudovou, výhozem oslovila Chvátalovou, která na druhé straně našla Zittovou. k té se na poslední chvíli stihla stáhnout jedna z bránících hráček a míček srazila. Byla to ale hodně pohledná akce hostujícího celku.

56:31
    Úplně prázdná branka teď zívala na Jelínkovou, která ale poslala míček jen do tyčky. Tohle může ELITE hodně mrzet.

56:23
    Jelínková po souhře Syslové s Jelínkovou míjí branku.

55:39
    Střelu Bočanové chytá Gécová.

55:02
    Šmídová dobře viděla volnou Reischlovou. Neadresovala jí ale příliš přesnou přihrávku a Reischlová tak nemohla pořádně zakončovat.

53:56
    Hyršlová neprostřelila Vranovou, když se dostala ke střele po pěkně provedené standardce.

52:56
    Kreisingerová si poradila se střelou i s následnou dorážkou.

52:36
    Dobře hrající Zittová teď mohla přidat druhý gól svého týmu. Její střelu ale zastavuje tyčka.

52:24
    ELITE pokračuje v obléhání branky domácích.

51:21
    Elite Praha právě vstřelilo branku!
    DANIELA FRANTÍKOVÁ vykroužila oblouk na obranné polovině Bohemians, na jehož konci vyslala nechytatelný projektil do růžku Kreisingerové. ELITE si tento gól zasloužilo. Asistence: Veronika Zittová.

Lukáš Vacuška

Hledáme zpravodaje pro tým ELITE PRAHA. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Bočanová, 28. Šmídová (Hnátová), 44. Hyršlová (Loudová), 60. Poláková (Jarešová) – 52. Frantíková (Zittová)

FbŠ E.P. Bohemians: Kreisingerová (Zelená) – Chelstowska, Burdová, Hnátová, Hyršlová, Poláková, Šmídová, Reischlová, Divišová, Benešová, Šindelářová, Ludvíková, Veselá, Jarešová, Bočanová, Nguyenová, Loudová
    ELITE PRAHA: Gécová (Tůmová) – Chvátalová, Jelínková, Simajchlová, Vranová, Nosková, Kalecká, Vejdělková, Keszi, Havlíková, Frantíková, Syslová, Rybičková, Radová, Domonkosová, Zittová

Rozhodčí: Jan Drška, Jiří Meisner