Washington – Detroit 2:4 (kon.) | Edmonton – Nashville 1:4 (kon.)
Čtvrtek 30.10.2014, 03:00 • Rexall Place, Edmonton • NHL

2. Matt Cullen 0+1
    3. Roman Josi všichni NSH 0+2

Slovenská stopa v utkání:
    Martin Marinčin (EDM) 0+0, 1 střela, čas na ledě 13:33. (05:40:47)

Predátoři si již vzít utkání nenechali a ve 3. třetině potvrdili své vítězství dalšími dvěma brankami i přes snížení domácího Halla. Celkově pak přestříleli Olejáře 35:27 a odvážejí si domů dva body za výhru.

60:00

59:44
    Ference se tak vrací zpátky na led.

59:26
    Nashville již nikam nepospíchá a s klidným svědomím kombinuje v útočné třetině.

58:47
    Pokus Forsberga sražen do ochranné sítě.

58:30
    Edmontonu se podařilo vyhodit puk.

58:01
    Poslední 2 minuty 3. třetiny.

57:44
    Ve stejný čas je vyloučen i Ference (EDM) za hákování.

57:44
    Scrivens teď nadvakrát podržel svůj tým od další inkasované branky.

56:22
    Olejáři jsou opět uvězněni před domácí brankou a vůbec si neví rady, jak získat puk.

55:35
    Dělovka Webera prolétla těsně kolem Scrivense do rohu.

54:30
    Hostům stačí již pouze nahazovat kotouče do útočného pásma. Nikam už se neženou.

53:16
    Po delší době si osahal kotouč také Rinne.

53:05
    Predátoři jsou opět v útočné třetině.
    SMITH - 1:4

52:24
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hosté si berou tříbrankové vedení zpět. Akci 2 na 1 vyřešil ideálně Cullen, který k sobě přitáhl domácího beka a poté předložil žabičku CRAIGU SMITHOVI, který z první zamířil přesně do Scrivensovy branky. Asistence: Matt Cullen.

50:40
    V pozoru už musel být opět Scrivens, ale nahození od Nyströma bylo pro něj lahůdkou.
    HALL - 1:3

Ondřej Jícha

Branky a nahrávky: 49. Hall (Nugent-Hopkins, Eberle) – 27. Smith (Josi, Roy), 28. Beck (Wilson, Ekholm), 41. Weber (Ribeiro), 53. Smith (Cullen)

Edmonton Oilers: Scrivens (Bachman) – Schultz, Hunt, Ference (C), Perron, Fayne, Marinčin – Eberle, Nugent-Hopkins, Hall – Perron, Draisaitl, Purcell – Jakupov, Arcobello, Pouliot – Joensuu, Gordon, Acton. Trenér: Dallas Eakins.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber (C), Josi, Jones, Volčenkov, Ellis, Ekholm – Neal, Ribeiro, Forsberg – Smith, Roy, Cullen – Beck, Wilson, Jokinen – Nyström, Gaustad, Bourque. Trenér: Peter Laviolette.

Rozhodčí: Walsh, Pochmara – Sharrers, Nansen

Diváci: 16 839