Zlín – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Kladno 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:6 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:4 (kon.)
po s.n. (0:1)
Berani Zlín
2:3 (2:2, 0:0, 0:0 - 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Čtvrtek 30.10.2014, 15:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů

Ode mne je to dnes vše, přeji vám pěkný zbytek dne. (17:28:50)

Zápas svým gólem načal hned po dvanácti vteřinách domácí Dalajka. V 5. minutě vyrovnal Procházka a ve 14. minutě dostal hosty do vedení Pipek. Za tři minuty ale srovnal Matula a tento stav vydržel i po odehraných 65 minutách. V samostatných nájezdech se prosadil jako jediný Chvojka a zařídil tak Pardubicím bonusový bod.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC ČSOB Pojišťovna Pardubice.
    Autorem vítězné branky je RADOVAN CHVOJKA.

3. série
    0:1
    Matula musel dát ale místo mezi Vejmelkovými betony nenašel.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani pětiminutové nastavení nerozhodlo o majiteli bonusového bodu, uvidíme tak samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Hořanského rána se odrazila od zadního plexiskla do brankoviště Vejmelky.

64:00
    Voženílek ostře vypálil, za jeho střelou do zadního mantinelu se Haloda jen ohlídl.

63:08
    Voženílek po střele neubrzdil a skončil v Halodově brance. Vhazování ve středním pásmu.

62:45
    Vejmelka vystartoval pro puk a byl u něj rychleji než Stránský.

62:10
    I Pardubice se dostávají do útočného pásma a Haloda musel zasahovat.

61:30
    Hrazdira trefil síťku po střele z otočky jen zvenčí.

Michal Sedláček

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 1. Dalajka, 17. Matula (Sirota) – 5. Procházka (Krajňák, Voženílek), 14. Pipek (Nedbal, Velinský), rozh. náj. Chvojka