Zlín – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | HC Litvínov – Kladno 2:4 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 1:6 (kon.)
Jihlava – Vítkovice 1:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
1:4 (0:0, 1:3, 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Čtvrtek 30.10.2014, 18:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů

S konstatováním, že juniorka HC Vítkovice Steel porazila jihlavskou Duklu poměrem 1:4 se s Vámi loučí a zase příště napočtenou se těší Tomáš Lysý. (21:57:24)

60:00

58:11
    Svoboda a jeho spoluhráči v poli se s vypětím všech sil ubránili búru, když přestáli obrovský závar před branou.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, o výsledku zápasu je rozhodnuto.

57:51
    I v samotném závěru je více rušno před brankou Svobody.

56:25

56:20
    Vítkovice na konci přesilovky vyhráli souboj o puk za brankou a následně vyhazují.

54:48
    Zakázané uvolnění Jihlavy.

54:35
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto. Po buly se k puku dostal ADAM HAWLÍK, který projel po levé straně do útočného pásma jako nůž máslem a z levého kruhu se trefil přesně nad vyrážečku Svobody. Jihlava inkasovaným gólem v oslabení pouze dokresluje svůj špatný výkon.

54:25
    Ale ne na dlouho, protože Slezané hráli v šesti a znovu tak půjdou do čtyřech. Trest si odpyká Tomáš Jáchym.

Na vyloučení: 3-5.

54:15
    Hosté hrají v plném počtu.

54:14
    Střechova střela z levé strany mířila k levé tyčce Waneckého, kde byl připraven jeho beton.

53:28
    Jihlavě se dnes přesilovky vůbec nedaří, Vítkovice se bez potíží brání a znovu vyhazují puk.

53:18
    Stejně tak jako nyní.

53:00
    Vítkovice se bez potíží osvobozují.

52:46
    Rozhodčí Doležal po mačkanici u mantinelu v pravém rohu obranného pásma Vítkovic přerušuje hru.

52:15
    Oddechový čas také na straně Dukly.

52:15
    Dominik Rudl nabral puk až příliš na hokejku a vyhazuje puk mimo ledovou plochu, za což půjde za katr kvůli zdržování hry.

Na vyloučení: 3-4.

51:48
    Oddechový čas Vítkovic.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 25. Střecha (Půža) – 22. Sysala (Gelnar, Klok), 33. Česlík (Sysala), 38. Ballner (Ollender, Demel), 55. Hawlík

HC Dukla Jihlava: Svoboda (Vacek) – Port, Tobola, Hohl, Dundáček, Půža, Leština, Kochánek – Beran, Jícha, Anděl – Dufek, Mahút, Střecha – Bambula, Dvořák, Balaštík – Nováček, Dupljaku, Marcilis. Trenér: Petr Svoboda.
    HC Vítkovice Ridera: Wanecki (Šimeček) – Klok, Štencel, Adamík, Hawlík, Puzič, Demel, Rudl, Charvát – Ollender, Illéš, Ballner – Blahuta, Rimmel, Zdráhal – Gelnar, Sysala, Česlík – Kafka, Jáchym, Gřeš. Trenér: Jakub Petr.

Rozhodčí: Doležal – Kotlík, Zídek