ČZU – UK Kings Prague 1:4 (kon.) | VŠE – ČVUT 0:1 (2:3 po s.n.) | ČZU – VŠE 1:2 (kon.)
ČVUT – UK Kings Prague 2:3 (1:2 po s.n.)
Česká zemědělská univerzita
1:4 (1:3, 0:1)
UK Kings Prague
Čtvrtek 30.10.2014, 17:45 • Tipsport Aréna, Praha-Holešovice • Hokejová bitva

Hokejisté karlovky vítězí první utkání a jde do finále! Nutno podotknout, že hokejisté zemědělky toho v zápase moc nepředvedli. Ve druhém poločase se hokejistům UK podařilo ještě jednu branku vstřelit, o to se postaral Dominik Novák. Já se s vámi loučím a přeji pěkný zbytek večera! Zase někdy na počtenou! (19:01:17)

29:00
    Křepelka si pěkně najel z pravého kruhu, branku gólmana Vokatého však těsně přestřelil!

28:50
    Další přesilovka ČZU opět nevyužita.

28:30
    Karlovce se podařilo vyhodit.

27:46
    Další přesilovka zemědělců! Minutu za hákování si odsedí Lukáš Rovný.

27:44
    Moderátor UK hecuje kotel ČZU, ten mu odpovídá bučením!

26:20
    Fanoušci ČZU vnikli do kotle karlovky, nedošlo však k žádné šarvátce, zemědělci pouze přišli o svou vlajku.

25:26
    Za hákování půjde na lavici hanby opět hráč UK. Minutu si odsedí Libor Bartoš.

24:20
    Hokejisté Ukáčka opět v útoku, jedna střela míjí druhou, Vokatý se má v bráně co ohánět!

24:07
    Karlovka v plném počtu.

23:35
    Karlovka se žene do útoku i ve čtyrech hráčích!

23:01
    ČZU si opět zahraje přesilovku, jednu minutu si odsedí Dominik Novák za nedovolené bránění.

21:30
    Ačkoliv hokejisté ČZU podávají sympatický výkon a stále se snaží se skórem něco udělat, nedaří se jim Matěje Olivu prostřelit. Václav Klindera střílel z levé strany, i s následnou dorážkou si gólman UK bravurně poradil!

20:50
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    Tentokrát smolně nahrál Vokatý do jasné šance DOMINIKU NOVÁKOVI, který se v této situaci snad ani nemohl mýlit.

19:10
    Kapitán karlovky výborně vystřelil z pravého kruhu, i s následnou dorážkou Šramoty si skvěle Vokatý pomocí své hole poradil!

Adam Karas

Branky a nahrávky: 10. Klindera – 7. P. Novák, 8. Rovný, 10. Rovný, 21. D. Novák

Česká zemědělská univerzita: Vokatý (Hochsteiger) – Krňanský, Žáček, Hána, Pokorný, Voráček, Pečenka, Veselý, Havel, Urbančík, Hložek, Valder, Kupec, Nevolný, Navrátil, Šramota, Potocký, Veselý, Kala, Klindera.
    UK Kings Prague: Oliva (Srb) – Bartoš, Šteiner, Krátký, Slánský, Polák, Herr, Rod, Hybner, Hučko, Šafránek, Novák P., Novák D., Křepelka, Rovný, Krčma, Bícha, Chvátal, Arnošt, Slavíček, Baláž.

Rozhodčí: Šťovíček