Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | New Jersey – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)
Vancouver – Montreal 3:2 (po pr.)
Buffalo Sabres
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1)
Boston Bruins
Pátek 31.10.2014, 00:05 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

To je ode mně pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších online přenosů napočtenou. (02:54:45)

Hity: 33 – 21

Je dobojováno! Bostonu stačilo osmdesát vteřin na to, aby rozhodl zápas. Bruins si tak připisují díky přesné střele Marchanda na svůj účet dva body.

Brad MARCHAND - 2:3

61:20
    Bruins právě vstřelili branku!
    A o vítězi máme rozhodnuto. Tak dlouho Enroth odolával, ale na tu to střelu byl už krátký. BRAD MARCHAND obdržel přesnou přihrávku mezi kruhy, odkud vypálil z první. Jeho střela mířila přesně pod levý horní růžek domácí branky. Asistence: Reilly Smith a Dougie Hamilton.

61:04
    Několik šancí si nyní připravil Boston, který drží domácí pod velkým tlakem.

60:25
    Stafford se hnal po levé straně mantinelu a následně vyzkoušel pozornost Svedberga, ale ten byl připraven zasáhnout.

60:01

Prodloužení začne každou chvíli.

Statistika po 3. třetině

Vyhraná vhazování: 26 – 31
    Střely: 14 – 34
    Hity: 33 – 20

Jelikož dokázal Marchand pět minut před koncem vyrovnat, tak se o vítězi bude muset rozhodnout v prodloužení. Pokud by ani v pětiminutové třetině nedokázal nikdo skórovat budou následovat nájezdy.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:39
    Krejčí ještě vyzkoušel puk zavést do třetiny, ale to se mu nepodařilo. Zřejmě uvidíme prodloužení.

59:18
    Poslední minuta třetí periody již probíhá a hosté se drží v útočném pásmu, kde kombinují.

Adam Soukup

Branky a nahrávky: 26. Stafford (Ennis, Myers), 37. Ennis (Mitchell, Stafford) – 32. McQuaid (Soderberg, Marchand), 55. Marchand (Eriksson, Seidenberg), 62. Marchand (Smith, Hamilton)

Buffalo Sabres: Enroth (Neuvirth) – Gorges, Myers, Weber, Strachan, Benoit, Ristolainen – Moulson, Ennis, Stafford – Mitchell, Girgensons, Gionta – Foligno, McCormick, Stewart – Deslauriers, Reinhart, Hodgson
    Boston Bruins: Svedberg (Rask) – Seidenberg, Hamilton, Warsofsky, McQuaid, Morrow, Trotman – Lucic, Krejčí, Griffith – Kelly, Bergeron, Gagne – Marchand, Söderberg, Eriksson – Paille, Campbel, Smith