Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | New Jersey – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)
Vancouver – Montreal 3:2 (po pr.)
po s.n. (1:0)
New Jersey Devils
2:1 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:0)
Winnipeg Jets
Pátek 31.10.2014, 00:05 • Prudential Center, Newark • NHL

Ode mne to bude pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji dobrou noc, či příjemné vstávání! (02:50:37)

3. Ondřej Pavelec (WPG) 28 zák., 1 gól, 96,4%

Střely na branku: 28:25 (13:8, 7:10, 7:4 – 1:3)

Ďáblové to opravdu dokázali! Zlomili svou černou sérii a po 17 neúspěšných pokusech vyhráli nájezdy!

V utkání ale od 7. minuty po gólu Wheelera prohrávali. Vyrovnání přišlo až v 57. minutě, když se o to postaral Michael Ryder. V samostaných nájezdech poté domácí díky trefě Josefsona vyhráli 1:0 a získali tak bonusový bod.

Jacob JOSEFSON - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je JACOB JOSEFSON.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nerozhodlo a tak uvidíme nájezdy, velmi neoblíbenou disciplínu New Jersey. Zlomí se dnes jejich černá série?

Shodou okolností poslední výhra Ďáblů na nájezdy byla právě proti Jets.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Stuart mířil mimo.

64:52
    Littleův pokus z otočky domácí brankář vyrazil.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 57. Ryder (Merrill), rozh. náj. Josefson – 7. Wheeler (Enström, Bogosian)