Buffalo – Boston 2:3 (po pr.) | New Jersey – Winnipeg 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Los Angeles 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 4:5 (0:1 po s.n.) | Tampa – Philadelphia 4:3 (kon.) | Florida – Arizona 2:1 (kon.)
St. Louis – Anaheim 2:0 (kon.) | Minnesota – San Jose 4:3 (2:1 po s.n.) | Colorado – NY Islanders 5:0 (kon.)
Vancouver – Montreal 3:2 (po pr.)
Vancouver Canucks
3:2 (0:0, 1:0, 1:2 - 1:0)
Montreal Canadiens
Pátek 31.10.2014, 03:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Přeji vám povedený pátek a ještě lepší víkend. (06:13:25)

1+0, 2 střely, čas na ledě 19:22

Dva body zůstávají zaslouženě doma. Canadiens sice odehráli dobou třetí třetinu, v celkovém kontextu zápasu ale byli Canucks o chloupek lepší. Přestože svěřenci trenéra Michel Therriena utrpěli v letošním ročníku první porážku v prodloužení, nadále zůstávají v čele ligy. Canucks si po dnešním vítězství vylepšili své skóre na čtrnáct bodů a momentálně jim patří třetí místo v v Západní konferenci.

Daniel SEDIN - 3:2

62:45
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Kosatky přece jen využívají přesilovou hru a z dnešního utkání si odnesou dva body. Spolupráce bratrů Sedinů zafungovalo jako už poněkolikáté v letošní sezóně na výbornou. Henrik nabral v obranném pásmu rychlost, proletěl středním pásmem a na pravém kruhu našel hokejku svého bratra. DANIEL SEDIN si kotouč v jízdě přehodil z bekendu na forhend a neomylně zavěsil. Asistence: Henrik Sedin

62:32
    Tomáš Plekanec se v oslabení propracoval k slibné příležitosti. V situaci jeden na jednoho ale trefil pouze Millerovy betony.

62:12
    Druhé útočné čtveřici utíká kotouč až za Millera. Nyní se Burrowsova formace vrací zpátky do třetiny svého soupeře.

61:38
    Edler vypálil po přihrávce Vrbaty od modré čáry. Price ale jeho střelu viděl dobře a bez větších problémů ji schoval do náročů.

61:22
    Radim Vrbata během několika sekund dvakrát vypálil. Ani jednou však Price nepřekonal.

60:50
    Tom Gilbert teď svým spoluhráčům pořádně zavařil. Za nedovolené bránění Edlera stráví za katrem dvě minuty.

60:22
    Ten ale končí pouze na hokejkách hostujících beků.

60:11
    Canucks úspěšní na vhazování. Bratři Sedinové vedou první útok.

60:01

Canadiens zlepšeným výkonem ve třetí třetině stáhli dvoubrankové vedení svého soupeře a poslali zápas do prodloužení. Rozhodne následujících pět minut o vítězi dnešního utkání nebo rozuzlení přijde až v samostatných nájezdech?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Miroslav Vozdecký

Branky a nahrávky: 29. Bonino (Dorsett), 43. Richardson (Matthias, Weber), 63. Sedin (Sedin) – 53. Galchenyuk (Subban, Jemelin), 58. Pacioretty (Weise, Desharnais)

Vancouver Canucks: Miller (Lack) – Tanev, Edler, Bieksa, Hamhuis, Weber, Sbisa – Daniel Sedin, Henrik Sedin, Vrbata – Higgins, Bonino, Burrows – Matthias, Richardson, Kassian – Dorsett, Vey, Hansen
    Montreal Canadiens: Price (Tokarski) – Subban, Jemelin, Gilbert, Markov, Weaver, Beaulieu – Pacioretty, Desharnais, Gallagher –Galchenyuk, Plekanec, Parenteau – Bourque, Prust, Bournival – Moen, Malhotra, Weise

Rozhodčí: Ian Walsh, Brian Pochmara, Lonnie Cameron, Darren Gibbs

Diváci: 18 870