Ústí n. L. – Frýdek-Místek 2:3 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:3 (1:0)
FK Frýdek-Místek
Pátek 31.10.2014, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 228, Ústí nad Labem-Bukov. • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA

Zatímco Ústí nad Labem vedlo po prvním poločase 1:0, ve druhé pětačtyřicetiminutovce dokázali hosté navýšit a zvítězit. Hráči z Frýdku Místku si tak odvážejí tři body domů a Ústí nad Labem dnes nezískalo ani jeden bod.

Konečný stav: 3:2.

Pro dnešek je to ode mě vše a těším se u online přenosu opět někdy příště. Tereza Košťálová (00:35:28)

90+3
    Hosté zahráli míč do autu, ale domácí se po vykopnutí dočkali pouze ukončení zápasu.

90+2
    Na hrací plochu nastupuje lékař a pomocníci s nosítky.

90+2
    Na hřišti zůstává ležet Martin Uvíra. Je povolán lékař.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje tři minuty. Zápas se začíná dramatizovat!

90
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Na poslední chvíli, ale přeci jen. DAVID ŠRAGA překopl obranu hostů a z přímého volného kopu vstřelil gól, kterým dává domácím naději na vítězství.

89
    Ústečtí se snaží vyrovnat, ale defenziva Frýdku Místku se má na pozoru.

87
    Poslední střídání i na straně hostů! Trenér Karel Orel nechává odejít ze hřiště Václava Mozola, kterého nahrazuje Radek Coufal.

86
    Hra se přelévá převážně ze strany na stranu.

84
    Trenér frídkomísteckých hráčů střídá! Milan Halaška si jde zahrát posledních pár minut místo Martina Matúša.

83
    Hosté kontrolují hru a mají míč ve svém držení.

82
    Richard Veverka inkasuje od Pavla Fraňka žlutou kartu za hrubý faul.

81
    První střídání Frýdku Místku! Tomáš Hykel nastupuje na hřiště místo Martina Pribuly.

81
    Novotný posílá svou jedovku těsně mimo branku.

78
    Poslední střídání na straně domácích! Michal Leibl si jde odpočinout na lavičku. Vystřídá ho Filip Novotný.

77
    Zemanovu střelu na bránu hostů zblokoval hlavičkou Žídek.

76
    Talián vyzkoušel pozornost brankáře Ústí nad Labem z pravého rohu.

Tereza Košťálová

Branky: 16. Martykán, 90. Šraga – 53. Švrček, 60. Matúš, 68. Matúš

Karty:   28. Peterka (UNL), 70. Martykán (UNL), 82. Veverka (UNL) – 23. Literák (FRM), 28. Žídek (FRM)

FK VIAGEM Ústí nad Labem: R. Novák – M. Zeman, Pávek, Vaněk, Šraga – J. Peterka – Krátký (61. Kuč), Králík (71. Veverka), Martykán, Leibl (78. Novotný) – Smola. Trenéři: Petr Němec, Petr Fousek.
    Náhradníci: Zacharda – Zukič, Kuč, Jirsa, F. Novotný, Veverka, Pícha.

FK Frýdek-Místek: Mihálek – Uvíra, Žídek, Literák, Švrček – Zapalač, Mozol (87. Coufal) – Talián, Vašenda, Pribula (81. Hykel) – M. Matúš (84. Halaška). Trenér: Karel Orel.
    Náhradníci: Prepsl – Coufal, Mehremič, Hykel, Milunovič, Halaška.

Rozhodčí: Franěk – L. Zeman, Arnošt; delegát svazu: Hubička