Monaco – Remeš 1:1 (kon.)
AS Monaco
1:1 (1:0)
Stade de Reims
Pátek 31.10.2014, 20:30 • Stade Louis II., Monaco • Francouzská Ligue 1 Uber Eats

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:20:04)

Je dobojováno! Sledovali jsme utkání, ve kterém bylo aktivnější Monaco, které se i dostali v prvním poločase do vedení, ale nakonec duel skončil nerozhodně 1:1, protože deset minutek před koncem vyrovnal Moukandjo. Domácí byli lepší, ale hosté vytěžili z minima maximum a nakonec získali cenný bod.

90+3

90+3
    Už se nic nestane, týmy si body rozdělí, protože duel skončí nerozhodným výsledkem.

90+2
    Zasahovat musel i Placide, ale s centrovaným míčem si v pohodě poradil.

90+2
    Domácí útočí a hosté se brání, ale zatím úspěšně a drží cennou remízu.

90+1
    Hlavní rozhodčí přidal tři minutky.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    U míče jsou domácí fotbalisté, kteří se ještě snaží něco vymyslet.

87
    Hosté vybojovali rohový kop, ale z něho nic nevytěžili a stav zápasu je stále nerozhodný.

86
    Monaco střídalo. Dohrál Geoffrey Kondogbia a zahraje si Kamara.

85
    Ale ani jednomu se nedaří podle představ. Po nepřesné přihrávce sebral míč Placide, který s rozehrávkou samozřejmě vůbec nepospíchá.

84
    Na trávníku se přitvrdilo a k vidění bylo několik nevybíravých zákroků. Bude to ještě hodně zajímavé, protože oba celky se tlačí dopředu.

82
    Vedení na stranu Monaca mohl strhnout Yannick Ferreira-Carrasco, který se objevil sám před Placidem, ale nedokázal ho prostřelit!
    Benjamin MOUKANDJO - 1:1

80
    Reims právě vstřelilo branku!
    Ale pozor, protože z ničeho nic je vyrovnáno. Po rychlé akci přišla přihrávka do vápna, kam si naběhl střídající BENJAMIN MOUKANDJO, který překonal domácího brankáře. Tak to je velká rána pro Monaco.

79
    Hosté střídali. Fortese nahradil Courtet.

79
    Po dalším centru musel zasahovat Placide, ale zvládl to a před Traorém míč sebral.

77
    Ze zajímavé standardní situace ale domácí nic nevytěžili, protože žádný z hráčů se po centru do zakončení nedostal.