Omsk – Toljatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižněkamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Atlant – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
po s.n. (1:0)
Barys Nur-Sultan
6:5 (2:3, 1:1, 2:1 - 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pátek 31.10.2014, 14:00 • Sport Complex • KHL

Je tu konec velmi atraktivního utkání, které skončilo 5:5, o vítězi nerozhodlo ani prodloužení, takže se šlo na nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí a díky proměněnému nájezdu Romana Starčenka si připsali o bod víc!

To je ode mě dnes všechno, děkuji za pozornost a někdy opět na počtenou. (17:04:04)

Roman STARČENKO - 6:5

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Barys Astana.
    Autorem vítězné branky je ROMAN STARČENKO.

3. série
    1:0
    NIZ: Chochrjakov neproměňuje – 1:0. Laco si na jeho střelu mezi betony počkal a včas je srazil k sobě.

2. série
    1:0
    AST: Upper neproměňuje – 1:0.

2. série
    1:0
    Zkoušel střelu, nad vyrážečku Laca, Laco však dokázal jeho pokus vytěsnit.

1. série
    1:0
    Starčenko proměňuje! Střela mezi betony!

1. série
    0:0
    NIZ: Milovzorov neproměňuje – 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.

O vítězi nerozhodlo ani prodloužení, takže jdeme na nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá jedna minuta.

63:05
    Dobrá příležitost byla i na druhé straně, puk nakonec ale končí v lapačce Kolppanena a vhazovat se tedy bude před hostující brankou.

62:30
    V obrovské šanci se ocitli hosté, kteří už měli Laca položeného, nedokázali však protlačit puk do brány přes bránící hráče. Polygalovovi chybělo málo!

61:50
    Na ledě jsou třetí formace, vhazovat se bude před brankou hostů.

61:30
    Prodloužení začali aktivněji opět domácí! Trojka Dawes, Bochenski, Boyd opět drží hostující tým v jeho obranném pásmu.

60:01

Ani třetí třetina nerozhodla o vítězi! Po šedesáti minutách je stav utkání 5:5 a my jdeme na prodloužení! V Astaně se hraje neuvěřitelný zápas, proto zůstaňte s námi!

Filip Langr

Branky a nahrávky: 11. Dallman (Boyd), 12. Dallman (Boyd, Bochenski), 26. Žajlauov (Gavrilin, Blochin), 42. Dawes (Bochenski), 49. Puškarjov (Žajlauov, Gavrilin), rozh. náj. Starčenko – 9. Sexton (Milovzorov), 12. Eronen (Stapleton), 15. Stapleton (Sexton, Milovzorov), 30. Klimenko (Chochrjakov), 55. Stapleton (Milovzorov, Bělov)