Omsk – Toljatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižněkamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Atlant – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Lokomotiv Jaroslavl
4:1 (2:0, 0:1, 2:0)
Dinamo Riga
Pátek 31.10.2014, 17:00 • Arena 2000 • KHL

Ode mně je to pro dnešek vše, přeji příjemný večer na shledanou. (19:27:22)

Dnešní zápas zcela zaslouženě vítězí Lokomotiv Jaroslavl, i když ve druhé třetině to nebylo ono tak ve třetí to domácí napravili a dokázali vstřelit ještě dva góly a zvítězit tak 4:1. Hosté tak tedy prohrávají už druhý zápas zasebou.

Střely na branku : 33 – 21
    Úspěšnost střelby : 12,12 % – 4,76 %
    Zásahy brankářů : 20 – 29
    Úspěšnost zásahů : 95,24 % – 87,88 %

60:00

59:20
    Domácí už toto utkání jen v klidu dohrají a dojdou si tak pro důležité tři body do tabulky.
    Jegor KORŠKOV - 4:1

57:42
    Jaroslavl právě vstřelila branku!
    Tak toto byl poslední hřebíček do rakve hostujícího celku. Kartajev se dostal do úniku po pravé straně kluziště, poté přihrál na druhou stranu úplně volnému Konkovovi ten vystřelil z obrovského úhlu, ale jeho střela se odrazila od tyčky přímo na hůl JEGORA KORŠKOVA a ten zvyšuje stav utkání už na 4:1. Asistence : Vladislav Kartajev, Sergej Konkov

55:50
    Nepřesná přihrávka jednoho z domácích obránců. Svou přihrávku namířil přímo na hůl Sčastlivyje, ale toho fantastickým zákrokem vychytal Kolesnik!

55:00
    Právě se rozběhlo posledních 5 minut třetí třetiny a s hostujícím celkem to nevypadá vůbec dobře.
    Jegor AVERIN - 3:1

53:40
    JEGOR AVERIN dostal milimetrový pas na brankoviště zpoza hostující branky od Plotnikova a zvyšuje stav utkání na 3:1. Asistence : Sergej Plotnikov, Daniil Apalkov

53:08
    A ihned se bude vylučovat také na hostující straně. Dvě minuty za vysokou hůl dostává Cibulskis.

52:52

52:30
    Meija se dostal s pukem až do mezikruží nikým neatakován, poté vystřelil ale jen těsně vedle pravé tyče Kolesnikovi branky.

51:18
    V oslabení se do úniku dva na jednoho dostali Korškov a Konkov, prvně zmiňovaný puk přihrál Konkovovi ale ten přestřeluje branku.

50:52
    Bude se vylučovat. Dvě minuty za hákování dostává domácí hráč Plotnikov.

50:30
    Hossa se dostal ke střele z mezikruží, jeho střela ale byla ztečována do ochranné sítě.

49:45
    Musatov byl nyní sražený jedním z hostujících obránců a on i diváci se diví proč rozhodčí nepíská faul.

49:05
    Meija se už už rozjížděl proti Kolesnikovi, čárový rozhodčí ale pískají ofsajd.

48:42
    Puk byl nyní sražený do hlediště a jeden z diváků si tak domu odnese cenný suvenýr.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 15. Kronwall, 19. Kartajev (Korškov), 54. Averin (Plotnikov, Apalkov), 58. Korškov (Konkov, Kartajev) – 37. Džerinš (K.Redlihs, M.Redlihs)

Lokomotiv Jaroslavl: Kolesnik (Sanford) – Kronwall, Jakovlev, Holos, Vasiljev, Martynov, Gorochov, Ljubuškin, Višněvskij – Averin, Apalkov, Plotnikov (A) – Platt, Novotný, Thörnberg – Konkov, Kartajev, Korškov – Musatov, Sprukts, Gračjov
    Dinamo Riga: Masalskis (Sedláček) – Redlihs, Cibulskis, Genoway, Jurčina, Sotnieks, Pujacs – Darzinš, Džerinš, Redlihs – Sčastlivyj, Videll, Hossa – Bicevskis, Meija, Indrašis – Cipulis, Upitis, Skvorcovs

Rozhodčí: Olenin, Bondar – Menshik, Chubykin