Omsk – Toljatti 1:0 (kon.) | Barys – Nižněkamsk 6:5 (1:0 po s.n.) | Jekatěrinburg – Čeljabinsk 1:0 (kon.)
Ufa – Chanty-Mansijsk 1:3 (kon.) | Jaroslavl – Riga 4:1 (kon.) | Soči – Jokerit 3:2 (2:1 po s.n.)
Dynamo Moskva – Petrohrad 4:3 (po pr.) | Atlant – Novokuzněck 4:2 (kon.) | Záhřeb – Vladivostok 3:4 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk 1:3 (kon.)
Atlant Moskevská oblast
4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Metallurg Novokuzněck
Pátek 31.10.2014, 17:30 • Arena Mytišči - Ice Palace Mytišči • KHL

Zápas mezi Atlantem a Novokuzněckem končím za stavu 4:2! Novokuzněck vyhrál první třetinu 2:0 a vypadalo to, že zápas kontrolují. Od druhé třetiny ovšem hráli jen domácí a nakonec zápas otočili. Dílčí úspěch na tom mají Sošnikov s Levickijem. (19:52:46)

60:00

59:00
    Dvojice Levickij – Sošnikov rozhodla zápas, Sošnikov dal gól a na dva nahrál. Levickij to má obráceně, dva dal a na jeden nahrál.

57:59
    Atlant právě vstřelil branku!
    Rozhodujicí branka zápasu! Atlant potvrzuje svojí výhru. Nikita Sošnikov našel IGORA LEVICKIJHO, který dal svou druhou branku v zápase!
    Asistence: Nikita Sošnikov

56:17

55:31
    Potrestána hráčská lavice Novokuzněcku za příliš mnoho hráčů na ledě.

55:13

54:17
    Taratuchin (ATL) fauluje a stav hráčů na ledě se srovná.

53:13
    Michail Kuklev (NOV) dostává trest na dvě minuty.

52:27
    Domácí kombinovali, ale bez větší šance, či slibné střely.

52:27

50:27
    Denis Kurepanov (NOV) vyloučen na dvě minuty.

47:46
    Domácí hrají aktivněji. Zpoza branky si vyjel jeden z domácích hráčů a trefil jen skvěle postaveného Sorokina.

47:00
    Domácí fanoušci už typickým ruským pokřikem "šajbu" povzbuzují svůj tým.

45:31
    A obrat dokonán! Domácí borci to teď krásně zahráli. Nikita Sošnikov nahrál přes celou šíři kluziště na IGORA LEVICKIJHO, který si počkal a zasunul puk do branky!

45:00
    Hraje se v pěti na obou stranách.

43:44
    O únik z levé strany se pokusil jeden z hostů. Na druhé straně zaútočil mnohem nebezpečněji Šmeljov.

43:00
    Hraje se čtyři na čtyři.

David Panuška

Branky a nahrávky: 24. Kozlov (Česnokov, Rukavišnikov), 39. Sošnikov (Levickij), 46. Levickij (Sošnikov), 58. Levickij (Sošnikov) – 3. Plotnikov (O'Brien), 20. Kuklev (Stoa)

Atlant Moskevská oblast: Engren (Šikin) – Gillroy, Dyblenko, Němec, Dorofejev, Korobov, Rukavišnikov – Engqvist, Černov, Šmeljov – Kozlov, Majorov, Taratuchin – Potapov, Radulov, Kolcov – Voronin, Leščenko, Levickij, Sošnikov
    Metallurg Novokuzněck: Sorokin (Ložkin) – Gavrilyčev, Bělochvostikov, Zotov, Kamalov, Fairchild, Kuklev, Kapotov, Skutar – Romanov, Kurepanov, Malcev – Galimov, Malinovskij, Komaristyj – Kaprizov, Kosourov, Stoa – O' Brien, Sentyurin, Plotnikob

Rozhodčí: Komarov, Cyplakov – Koršak, Černyšev