SR 18 – Prievidza 0:0 (odl.) | Michalovce – Trnava 5:2 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 2:3 (kon.)
Prešov – Topoľčany 2:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Lipt. Mikuláš 6:3 (kon.) | Detva – Senica 3:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
5:2 (1:2, 1:0, 3:0)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 31.10.2014, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR)

Trnava nedokázala s domácimi držať krok plných šesťdesiat minút. Michalovce v posledných desiatich v zápase strelili tri góly a tešia sa aj z druhej výhry nad Gladiátormi v tejto sezóne. (19:10:10)

60:00

58:06
    Trnava – Jakub Závodský – dve minúty za hákovanie.

57:37
    Dukla dala gól!
    Expresne využíva presilovku ŠTEFAN MAJERNÍK!
    Asistencie: Vladimír Urban a Milan Tkáč.

57:32
    Trnava – Pavol Poláček – dve minúty za podrazenie.

54:15
    Zápas sa zrejme definitívne zlomil. Zásluhou ĽUBOŠA FAJČÁKA domáci odskakujú na rozdiel dvoch gólov.
    Asistencie: Richard Šechný a Tomáš Banovský.

50:00
    Domáci v samom závere využívajú presilovku strelou VLADIMÍRA URBANA!
    Asistencie: Milan Tkáč a Filip Podsedlý.

48:00
    Trnava – Urban Demo – dve minúty za zdržiavanie hry; vyhodenie puku z hracej plochy.

46:02
    Michalovce – Peter Čížek – dve minúty za údery.

45:08
    Dlho ale hostia presilovku nehrali. Trnava – Adam Tahotný – dve minúty za seknutie.

44:40
    Michalovce – Martin Drotár – dve minúty za hákovanie a desať minút nešportové správanie.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Aj v tejto tretine to bola riadna prestrelka. Michalovce dokázali stav vyrovnať.
    Strely na bránu: 30:27 (16:15, 14:12).